Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Знаю, але тоді пильнуються.
    Просто не розумію сенсу ходити на УЗД, отримувати якусь інформацію (в наведеному випадку не зовсім позитивну) і заспокоюватися тим, що лікар не вартий довіри...і в той же час жінка ж переживає, що їй це написали. Тоді вже перевірити - і розставити крапки над "і".
    Ну, але, якщо відкинути недовіру до лікаря, то, зрештою, показники ж вказані у висновку, то гінеколог зможе жінці все пояснити.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Щось в мене змінився сьогодні характер рухів малятка. Чи то я забагато лежу сьогодні, прислухаюся. Дуже тягне м'язи тільки в лівому боку і під ребро тисне. Постояла разів 5 по 5хв в колінно-ліктьовій позі -нічого не міняється. Аж лякає то мене.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Змінився - в сенсі? Сильніше? Слабкіше? За добу 10 є?
    Зараз якісь погодні дивини. І невагітні страждають, а мамця й поготів.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не лякайтесь. В мене постійно стрибки активності дитини. То сидить як миша кілька днів, то потім товчеться.

    Як дуже страшно - з'їжте щось солодке.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не хочу навіть думати, але під лівим ребром якби голова, з іншої сторони шкряботять ручки чи п"яточки. Хоч позицію правильну займає вже дуже довгий час. Чи можу я якось ту голівку відрізнити точно?
    Крім того, живіт камінчиком, але теж якось не так як все, ніби й звичний тонус, а може просто спинкою по лівій стороні вперлась малеча. Надіюсь на ранкове полегшення. Бо наразі аж важко дихати і живіт якби розпинали в боки.
    І взагалі, мене щось так штормить, що вже встигла накатати план пологів, набрати лікаря, в якого народжувала 1 раз, хоч не планувала, знервувалась через то "а-ля відкриття перинатального".
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    або виписати таблєточкі, в інструкції до яких чітко вказано - після 12 тижнів ніззя. воопше, навіть якщо користь блаблабла. а шо, професор назначає.
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна я про страхи? Чогось мене трохи лякають цього разу передчасні пологи (хоч немає взагалі жодних причин наразі), а ще дуже лякають вади дитини (вроджені і набуті в пологах )... То мені просто зайнятися немає чим, пра? Певно, треба голову чимось конструктивнішим загрузити?
    Минулого разу якось не пам"ятаю такого... Ну трохи боялася пологів, не знала чи справлюся. Тепер от, наче, вже знаю, що раз минулого разу якось дала раду зі стимульованими-перестимульованими пологами і крупною дитиною, то й цього разу якось буде, так ні ж - тепер таке враження що з самого початку знаааачно більше дурні в голову лізе :girl_sad:
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Welcome to the club :)
    це недоліки розуму :)
    загрузите вдень - воно буде приходити вночі. Я відкрилась на свої страхи. Так, я боюсь, - сказала я. І є отакі фактори ризику, а отакі фактори - на користь того, що все буде ОК. І При всьому кінцеве рішення - як все буде - зовсім навіть не за мною.
    Але подолавши стільки всього протягом вагітності і залишивши позаду стільки всяких "неможливо", я стала спокійнішою.
    Поки тренувальні перейми по ночах не стали регулярними, ггг :) Тоді прийшов страх болю, розривів. У мене болючі тренувальні від 15 тижнів, плюс ті ноги з венами... і настав якийсь відчай, що я не можу стільки терпіти.
    Я страх визнала, трохи побоялась, а тепер от стараюсь працювати і з тим.
    Все буде так, як бути має.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, я якось налаштована морально на те, що розриви по старих шрамах досить імовірно знову будуть (а не будуть, то добре - порадію :girl_crazy:), тому ця частина мене чомусь наразі не так сильно лякає...
    Що мені сниться - я взгалалі промовчу. Просто потішуся, що ті всі закручені штуки уві сні в підсумку мають зазвичай все-таки досить оптимістичний фінал :girl_crazy:
    :girl_yes:
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Akina страх передчасних в мене теж був з другою дитиною. Далі не пам'ятаю.

    Ну тобто буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    бачите, як все індивідуально.

    о, ну сни - це те, що мене добило йти на перше УЗД. Але не у самих лиш снах фішка. В мене буває, що прокинусь від тренувальних чи хтось з дітей розбудить - і всьо. Які думки! Яка фантазія! Верзеться і верзеться. І зла на себе неймовірно, бо о 6 вставати і знаю, що буду себе ненавидіти за пройожування дорогоцінного сну...
    Але останнім часом дозволяю собі все. Боятись, переживати, думати дурниці і непристойні речі :)

    І часом якісь висновки дозволяють заспокоїти котрийсь один зі страхів.

    був з 2,3 і 4 на терміні 32-34 тижні. З 2 і 4 малявками ставили "загрозу передчасних". А крім того, постійний тонус в цей час і рідкіші виділення, через які все кольорове шмаття вдома було переведене на "тести на води".
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мене вже трооошки попустило - ну типу після 31 тижня шанси на виживання 90%, після ваги дитини 2 кг імовірність ускладнень значно менша і все таке. Але хочеться швидше почати сумки пакувати "шоб було" і в ліс-село де немає реанімації новонароджених про всяк випадок не сунутися :girl_crazy:Йолки, то ж у мене і тренувальних ніяких взагалі немає, що ж воно мені так муляє-то?
    Я тут собі надумала листя малини "на майбутнє" замовити :), а попри те вичитала про манжетку.

    Хтось таке як манжетка пив-чув? Я щодо чайочків експериментатор трохи :girl_blush2:(от їх чогось не сильно боюся :girl_haha:).
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2018
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я сьогодні згадала про нього, ггг. Так, я значно "тугіша", ніж думала про себе раніше :) якщо все ОК, нині привезуть мені. То і питиму...
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я теж з тих переживальних мам. 18 тижнів, не чую ще рухів, точніше 2 тижні тому мені здавалось, що чую, а тепер ні. Вже б бігла на узд, але тримаю себе в руках.
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Горе от ума (с)
    Боялася завмирання; вад різних і набутих різним способом (і цим перестала непокоїтись, коли дитині вже 2 місяці було, такий затяжний страх :)), фатальних наслідків для свого здоровя від пологів.
    Заспокоювалась тим, що звіряла надуманий страх з реальними фактами (на користь останніх), молитва.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ще немає чого панікувати, я перші 2 вагітності рухи почула в 16 тижнів, а третю в 18легенькі і аж 20 чіткі. В кожного своя особливість і кожна вагітність є різною. В мене тонус деколи, тоді рухи чую слабше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зі старшим почула в повний 21
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2018 ---
    чув. Не пив.
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Моя цікавість перемогла і я сьогодні замовила :girl_smile:, днями приїде, буду пробувати що воно таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А я малини випила листячко. З імбиром і медом, і з лимончиком. Бо саме по собі воно мені :bad:
     
    • Подобається Подобається x 1