Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    омг, смайлик до того що "здавати" це сарказм.
    Чула про ясла з 6 міс, з 3-х ще не чула..
    Нянька - взагалі брєд, ходити на роботу щоб всі гроші віддавати в оплату няні, а дитина мами не знає..? Не вірю що аж так всі жінки там на таких високооплачуваних посадах. Принаймні в Україні дуже рідко яка жінка може заробити і на няню і на себе)
    Ну хіба якщо робота реально займає 2-3 год в день, то можна ті всі варіанти розглянути.
    От мені справді цікаво, а якщо не виходиш в 3 міс на роботу, то що? Звільняють з кінцями?
    Ну і не забуваймо що є така категорія жінок, для яких робота справді понад усе, і вони просто не уявляють що можуть бути інші варіанти, як от, наприклад, займатись суто дитиною усі 1-2-3 роки:) і чомусь мені здається що в штатах такий % більший, ніж в Україні.
     
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть що реально треба з собою в пологовий брати, а без чого можна обійтись
    Бо такі вже довгі списки можна знайти...
    Сумніваюсь що все то треба

    І ще цікавить інфо по батьку... рентген обов"язковий? що ще йому потрібно крім одягу?
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    не рентген, а флюрографія
    Зручні цицьковивалювальні нічнушки, труси (які не шкода), прокладки белла на дуже багато крапельок, резинові шльопки, шкарпетки, рушник. Упаковка паперових рушників, білий туалетний папір (він приємніший на зранене тіло :) ), Одяг малюку. Тонкий або теплий халат (по сезону), одноразові пеленки - 5 шт. Пеленки байкові і хб, по 4-5 шт. Мінералка без газу, печиво Марія. Засоби особистої гігієни
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас є окрема тема, що збирати в ПБ
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Власне так і є. Моя одна знайома в NY вже років сім не може зважитись на другу дитину, бо має роботу яка покриває кредити на будинок, машини і т. д. Ані позбутися роботи,ані вписати в бюджет ще витрати на babysitter нема можливості.
    Ще одні знайомі забрали маму з України туди, бо це був найвигідніший варіант. Сім'я медсестри і медбрата. Роботу ніхто не може дозволити собі втратити.
    Вони кажуть, що нам страшно повезло, що ми можемо дозволити собі по три роки в декретах сидіти)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене сьогодні було дуже "веселе" відвідування ЖК. Аналізи нормальні, гемоглобін вже 107, то трохи відчепилася від мене за анемію. Але..
    Сказала я , що хочу ходити в басейн, і тут почалося. Вона не рекомендує, не дозволяє, бо в мене ж те крайове прикріплення пуповини. Ну чесно, вже мені не смішно, ну скільки можна? Ну ясно, що воно ніде не дінеться!
    Почала мене дальше лякати. Що жодних фізичних навантажень, і плавання не можна, бо може обірватися пуповина. І є ризик, і для дитини і для мене. Бо то АНОМАЛІЯ. І взагалі з 38 тижня вона хоче, щоб я лягала в стаціонар. Там потім буде консиліум, і будуть вирішувати, чи можна мене пускати в природні пологи, чи таки кесеривий розтин. Ну бо ж дуже великі ризики, мені вже АЖ 31 рік, і я ж хочу народити. Бо "ще ж не знати чим пологи закінчаться"! Ну хіба так можна? Я вже після тої фрази "не знати чим пологи закінчаться, і як" чуть не плакати почала. Вона ще мене питає чому я така засмучена. Такі фрази чути від лікаря вагітній не сильно приємно. Пологи в мене закінчаться народженням дитинки, які ще можуть бути варіанти?) В неї напевно своє бачення.
    І на мої зауваження, що по УЗД термін на тиждень менший, то що мені до 41 тижня в лікарні лежати так довго прийдеться, вона відповіла, що ніхто до 41 тягнути не буде. Навіть якщо по УЗД буде нормальний термін. Ну додала вона, що звісно по моїй згоді буде стаціонар, але вона буде "дуже наполягати". Ну і "доросла, вагітність бажана, то треба все робити для дитини".
    Не розумію правда чому то треба на 38 госпіталізувати мене.
    Наступного тижня йду на УЗД до Рібун, планую з нею домовлятися за пологи. то можливо і запитаю чи то нормально все те, що лікарка з ЖК говорить.
    Але настрій в мене сьогодні після того візиту відповідний:sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Thebestnata а хіба не можна вибрати іншого лікаря в жк? Я б її реально послала, якби мені таке сказали. Чи то вона вже зовсім мозгів не має, що таке вагітній говорить. Але змусити тебе лягати в лікарню без поважної причини вона точно не може. Як тут вже дівчата писали, медицина це послуга, а не обов'язок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Як на мене то вже нема змісту. Термін вагітності великий, декретна відпустка оформлена. Просто можна лікарці популярно пояснити, що все добре.. Це, швидше, в неї щось не так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та вже на останні ті тижні не буду змінювати. Бо ще напевно пару разів залишилося до неї піти. Та й не знати чи змінили би. Там завідуюча ніби теж така не сильно нормальна.
    То просто проконсультують вже в Рібун, якщо вона погодиться приймати пологи. Ну хібашо вже якщо і вона буде сильно наполягати на стаціонарі, то буду шось думати.
    А так то на всіх УЗД все добре, дитинка собі рухається нормально. Тільки та з ЖК собі придумує мені проблеми. Я вже так подумала, що може то тому, що я їй ніколи нічого не даю?) В неї там деколи лежать шоколадки, цукерки, а я жодного разу нічогісінько не давала. Та й не збираюся впринципі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, ну ти що. Нізя таке в ЖК говорити :girl_crazy:Мені теж басейн "не положено" бо в мене серце, низька плацентація і всі діла. Не бери дурного до голови(і важкого в руки :girl_wink:) - якщо добре почуваєшся, то йди і нікого не слухай. Завжди можна зупинити заняття чи робити мінімально якщо буде якийсь дискомфорт, але басейн - то кааайф :girl_smile:
    Хотіти може скільки їй завгодно, заставити не може. І які в тебе будуть пологи вирішувати взагалі-то не лікарю з ЖК, а лікарю з пологового. Тому в ЖК "улибаємся і машем" :girl_smile:
    А хіба їх багато є адекватних? у них, нажаль, в 99% якісь бджоли в голові
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Akina, та просто прочитала, що ніби треба довідку в басейн приносити, і згоду гінеколога, який веде). Чи ти де ту довідку робила?
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж того і питалася в ЖК що оту міфічну довідку хотіла. Вони в поліклініці вопше не в курсі, нікому такі довідки не давали (а мені і поготів не дадуть :girl_crazy:). Потім подзвонила безпосередньо в басейн, мене перенаправили на тренера що "завідує" заняттями на які я хотіла. Коротше - все ок, не тре їм зазвичай довідок ніяких насправді. Тіко тссс, то секрет :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Thebestnata, ходила в басейн постійно, десь до 38 тижня. Жодного разу ніхто нічого ні про яку довідку не спитав. Але я ходила просто плавати.
    Відносно лікаря з ЖК - розслабся. Є такі, що хочуть собі ваги надати тим залякуванням. Ти знаєш, що все добре, тоді і не хвилюйся, не треба тобі того. Ну і відсутність подяки може її трохи зачіпати). «Моя» взагалі на мене страшенно образилась, що я в неї не народжувала. Ніби я їй щось обіцяла. Аж дзвонили з ЖК, просили принести виписку з ПБ коли її не буде). Аж смішно. Ото хабарниця).
    Відносно 38 тижня і лікарні. Кому ти там треба)? Чесно. Там зараз такі аншлаги, що нема кого куди класти.
    Моя порада - як визначишся з лікарем, то порадишся. Але не спіши всьому сліпо вірити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А про який басейн така інформація?
    В березні ходила в "Аквапарк" (Кн.Ольги), в квітні - в "Дельфін" (вул. Трильовського). Там в принципі жодних питань і жодних довідок (ходила зі старшенькою дочкою (10 років), їй теж довідки не потрібно було)...
    Знаю, що в "СКА" (вул. Клепарівська) довідка потрібна, але її там на місці у їхньому медпункті виписують.
    @Thebestnata, ну скільки Ви ще там вагітна будете... Не відмовляйте собі, хочете в басейн беріть купальник, шапочку, резинові тапочки, мило, рушник, гроші на абонемент, хороший настрій і вйо!!!

    А чого взагалі в ЖК питати про вагітні захцянки? Я б навіть не догадалась щось там спитати (мені згадки про всякі захцянки пропадають, як туди заходжу, лише одна лишається по-швидше забігти в туалет чи по-маленькому чи по-великому, байдуже)))...
    Якщо таки довідка Вам необхідна, то я колись у сімейного брала і собі, і дочці для басейну у 36 школі. Згадалось, ще брала у шкірного на вул. Замарстинівській, теж для шкільного басейну, але то вже дуже давно було... Тобто, вибір є хто її Вам випише і дурниць не питатиме.
    Ну, плавання то ще те навантаження... Серйозне))) Мені от на 4 поверх піднятись - то навантаження, а плавання... Ну не рванеш ти по спринтерськи там... Тож зараз я на доріжці для повільних... Це та де не пише "Для швидкого плавання". З повільними плаваю))).
    А на рахунок пуповини, що хоче обірватись, то якась казка. Всяке чула про аномалії (вузлики, тонка, дуже коротка, навколо шиї), а про те що рветься чую вперше, і щось зовсім не смішно, якщо людина з лікарською освітою таке заявляє... Ви собі уявляєте, як кишка у навколоплідних водах рветься... Отак бере і розповзається брррр... Від чого? Коли пуповина ще волога її важко перерізати, ножиці мають бути гострі...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    я роблю в інфекційній лікарні довідку. Кожних пів року треба поновлювати її і нести в басейн. Цього разу чоловік поновив без мене

    Басейн то круто! Так добре розслабляє
    кажуть, плавання - найкраща активність для вагітних



    мені на УЗД сказали що вагітність 34 тижня. По факту майже 33
    То просто означає що дитинка більша?
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А Ви ще з кимось консультувалися? Може дійсно не варто. Для чого ризикувати? Проконсультуйтесь з кимось, кому довіряєте, а тоді вже вирішуйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Щось темка мовчить....Юля народила і з нею ніби всі решта)
    @Orman як справи посуваються?
    Ми з малям перетнули позначку повних 39т., вже скоро. Розгребла трохи десь в якусь ніч свою шафу-купе, бо треба виділити місце новому члену сім'ї і щодня шалено пилосошу. Це все з підготовок. А! Ще по кілька разів на день можу вирубуватись в сон, не думала, що так вмію багато спати.
     
    • Подобається Подобається x 2