Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені сьогодні сказала лікарка що малоймовірно, щоб я доносила до 40 тижня.)) Також планую шафи перескладувати, але поки щодня десь бігаю,, намагаюся всі справи завершити. Ну і читаю помаленько список в пологовий.. То я така легковажна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    пффф...в мене ще теж не готово, не те що сумка, я взагалі не можу оприділитись куди їхати-не їхати, тут впринципі і наповненість тої торби залежить . Зависла я щось з своїми відчуттями, ні до кого не йду на консультацію, бо відчуваю, що тут же вродять - їм тільки можна казати, що все ідеально, нічого не болить, бо тут же вилікують вагітність.
    я так молилась до "обіцяних" хоча б 37т. доноси.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас все тихо.

    Я б теж в сон повирубувалась, та хто ж мені дасть.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    28ий тиждень. Я от замітила, що мені набагато легше переноситься активний стиль життя, ніж пасивний. От весь минулий тиждень з неділі по неділю включно кожного дня (за винятком прибирального четверга і напівробочої, напівдомашньої суботи) десь їздили/ходили і то більшість громадським транспортом з кількома пересадками і носінням малого на руках, що я вже з осені не практикувала. Звичайно, втома вкінці дня була, але настрій зато огого - ще й як бачиш очі сина, заради якого то все затіюєш. Просто забула про свій стан і літалося. Хотілося ще і ще.
    А от цей тиждень почався пасивно в батьків за містом, ще й погода така, що дуже десь не поїздиш. І все. Я конаю, нічого такого не роблю, нудно, сонно. Малий дратує інколи. День тягнеться. Ще й живіт весь час твердне, він і раніше часто тверднув, але за активним рухом на то так не звертається увага, а як отак вдома сидіти, то аж нервує. Все не так і не то. Ну чого б то тверднути, якщо я щойно лиш лежала) Ще й поперек вчора болів, "внизу" щось при ходьбі дискомфортно. На боці як довго полежу болить-терпне, на спині взагалі ще спочатку лежати не можу, таз-спина щемить, що годі потім перевернутися. Як бабка стара.
    Висновок: нема чого вдома відсиджуватися.
    Позитив сьогоднішній - мале так товчеться, що сьогодні змогла за ті солодки лапки половити трохи. Копався майже під ребрами якось навскіс, намацяла болюче тверде місце, натиснула і отримала здачу і так пару раз. Видно йому не сподобалися мої телячі ніжності, то вже якось по-іншому трохи розмістився:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 3
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    І у мене уже 24ий тиждень. Якось супер швидко то все - пора на облік ставати вже скоро. А то по старій схемі стається, чи щось уже помінялося?
    Чомусь того разу більше страху пологів, ніж вперше. Можливо тому, що вперше не допускала, що щось піде "не так", а тепер розумію, що шансів на КР у мене чи не більше, ніж на нормальні пологи :sad: Треба собі придумати хоча б, з ким із лікарів спілкуватися. Поки в намітках Рібун (але не хочу на Джамбула) і Лехновська (а то Медінститут, чи все-таки Батальна вже буде?). Завжди є шанс до Малої-Гресик повернутися на Мєчнікова, але то наразі те саме, що погодитися на плановий КР.
    Маля копається, живіт росте. А я навіть ще килими в хімчистку не віддавала, я вже мовчу про речі, візок і тп. А ще би почати ремонти в новій хаті, бо потім мозку буде не до того. А я все мозком на роботі.
    А ще хочу у відпустку :) Так, знову. У довгу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Була сьогодні на УЗД в Рібун. Як завжди воно було мегашвидке, бо черга велика, ще й в когось там пологи мали починатися)
    Але спитала я її ще раз про моє крайове прикріплення пуповини, про те, що мене лякають в ЖК. Вона відповіла, що взагалі рідко те крайове прикріплення бачать на УЗД і в тому проблеми вона не вбачає. Ще я розповіла, що з ЖК хочуть мене в 38 тижнів класти в стаціонар, ну все через те прикріплення. Вона розсміялася, і сказала що "здорових жінок вони в лікарню не кладуть, місця нема". Я пожаліла, що цього не чує моя лікарка з ЖК. Вона ж то мене здоровою точно не вважає:) Але чути таке від Рібун звісно приємно) Тому сміливо буду писати відмову від госпіталізації.
    Ну є правда цього разу одне обвиття дитини навколо шиї пуповиною. Але Рібун не сильно на цьому акцентувала увагу, то можливо це не так страшно? Чи що з чим робити?
    І минулого разу (на 29 тижні) товщина плаценти була 33 мм, а зараз 31 мм ( якраз рівно 33 тижні), це нічого?
    Перед тим ще робила КТГ, бо з ЖК мене скерували. І мали на УЗД зробити біофізичний профіль плоду. Але я так зрозуміла, що вони спеціально нічого не вимірювали, а орієнтувалися напевно на КТГ. Бо на окремому бланку заповнили мені цифри (і то навіть не Рібун, а медсестра). В загальному вийшло 9 балів, то ніби все добре.
    Хотіла розпитати Рібун про пологи, але вона не мала часу. Сказала їй подзвонити. Можливо хтось має її номер телефону, то скиньте в приват будь-ласка)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це в принципі не страшно, а в 33 тижні дитина ще 100 раз замтається і 101 розмотається. Це якась зайва інформація. Дитина через 5хв після УЗД може розмотатись, чи замотатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Боюся, як завтра скину на вайбер своє УЗД лікарці з ЖК то вона точно за обвиття схватиться:) вже навіть готуюся до того, що почне лякати, як завжди)
     
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Готуйтесь закритись "шторкою", поки лікарка буде лякати, в голові можна співати "ляляля" або ще якось абстрагуватись. А може лікарка нічого не скаже.
    Мені ніхто не лякав, я і не переживала.
    Останні УЗД різних вагітностей:
    1 без обвиття - народився з потрійним
    2 обвиття одна петля - народився з подвійним
    3 без обвиття - народився з одинарним.
    На УЗД в районі 30го тижня міряють кровоплин, то там як раз можна зрозуміти чи не є обвиття аж таким тугим, що перешкоджає нормальному перебуванню маленького.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    На УЗД за тиждень до пологів у мого малюка бачили обвиття,а коли народжувався - обвиття не було. Так що обвиття не є проблемою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я народжувала два рази з обвиттям, перший раз на Лисенка на 34 тижні побачили в роддомі не бачили,а обвиття було два рази.Другий раз бачили в роддомі і було навколо шиї.
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ну якщо вона буде таким лякати, то вона точно НЕАДЕКВАТ. взагалі не партеся її нотаціями. нехай собі "бухтить".
    в мене теж діти мали обвиття на УЗД. до пологів, ще 100 разів розмотається дитинка.
    а буває, що на УЗД немає обвиття, а в пологах є. і це теж не страшно. лікар/акушер просто зніме його з лялі і все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    знайшла ось такий банний набір для немовлят
    Хтось таким користувався? зручно?
    та "кишенька" то для голови? :girl_blush2:
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @lilochok, так це для голови. Мені дуже зручно було...навіть ,як малий вже не був лялюсиком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я такими завжди коритуюся. Дуже зручно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    ага. дуже зручно. я десь до року півтора користувалась з обома.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене всі досі такими рушниками користуються. Дуже зручно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Все. Капець. Цей час настав. Час, коли болять ребра Зліва чомусь знову найбільше. Тепер на лівому боці інколи і пару хвилин полежати не можу. А зараз сиджу перед тв і рукою пробую робити "бар'єр" між пузьом і ребрами А мале таке вертке там, то поперек, то навскіс, то з однієї сторони, то з іншої, я сиджу, а живіт ходуном ходить)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто чим займається в ночі? Бо я навушники в вуха і танцюю по квартирі‍♀️))) З радістю б розширила територію до подвір'я, але чоловік не підтримує мій запал) Це вже вимушена міра для зняття напруги. Як я мрію просто лягти заснути... Але не можу. І не дивно. В мене таке враження, що я душуся, немаю чим дихати, печія нестерпна , постійно хочу в туалет, спина ниє, малюк то гикає, то місить усі органи кругом... І він ще росте, і мені вже страшно, що буде далі.
    Сьогодні з'явилися набряки і алергія на чай з бергамотом... Їсти не можу, бо не лізе. Сидіти не можу, ходити довго важко, лежати теж не комфортно.
    І ще й якась обіда находить. Що ніхто не розуміє, не підтримує. Але ж ви тут? Правда?
    А я просто втомилася. Більше місяця сплю 2-4год на добу, голова вже не мислить ясно... Танці трохи допомагають.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Подобається Подобається x 1
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тримайтеся, то треба пережити.
    Я іноді дивуюсь, де та грань достатнього сну.. вагітні мало сплять, потім народжують - мало сплять... А обєм робіт практично такий самий, як у інших активних жінок :).
    Буває шкода, коли є година просто для поспати - а не можеш заснути...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1