Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені здається, що чим старша мама, тим менше їй хочеться спати. Чи навіть швидше - вона спокійніше і легше сприймає недосип. У мене так зараз. З хлопцями я була весь час невиспана та зла через це. Хоча старший в мене вночі ставав як по будильнику), і це було добре, бо до такого можна було призвичаїтися. Середній висів на грудях до півтора роки. Потім мене реально шляк трафив і я припинила то ГВ. З донею зовсім не відчуваю напрягу, хоча бувають ночі, що груди з ротика не відпускає зовсім. Можливо, старший організм потребує вже менше сну. От пенсіонери вже в 7 ранку на базар біжать))).
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я боюсь питати скільки Вам років.

    Я сплю по 8-9 годин. Інколи 10. Але «тяжкі ночі» я дуже добре відчуваю. Ні, я не стаю зла. «Просто» перевтомлена.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну не знаю.. ми вроді з одного року. але я хронічно невиспана.. от коли малий був менший.десь до того часу як почав бігати.. я менше хотіла спати..
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну на базар мене в 7 ранку ще не тяне), але вже явно не юнка). 39.
    І мене теж деколи вибиває погана ніч. Але вже набагато менше ніж колись. Та думаю, що то ще й індивідуально дуже. Встигаю протягом дня хоч трохи полежати (не спати) з малою. І мені виявляється того досить. Хоча, якщо чесно, страшенно мрію, щоб всі забрались з хати на години 3-4 і я б собі подрихла. Особливо в таку погоду як зараз.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені 37 (здається). На базар теж не тягне. А в сон тааак тягне.

    Боюсь, що як дадуть (хоча хто мені дасть) три години поспати, то хіба вже наніч, бо я категорично відмовлюсь вставати.
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2018
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Підкажіть по бюсгалтеру для годування
    Який зручний?
    Бо бачу, що є за формою як топи, а є типу класичних

    І ще підкажіть щодо розміру. Зараз розмір збільшився відносно допологового. Купувати для годування такого ж розміру як зараз?
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Шось останні пару днів доця в животику так інтенсивно рухається! І то часто, багато і довго. Можна дивитися на живіт і бачити, як вона там пропливає (ніжки скоріш за все), то випинається, то стукає, то ікати починає. Про 10 рухів за годину навіть не йдеться, там ті 10 рухів за хвилину можуть бути) І от починаю думати, чи то нормально? Бо раніше я переживала, що рідко рухається, пізно рухи почала чути. А вчора і сьогодні, то там в неї якісь танці, чи зарядка. Чи то їй просто мало місця стає, і тому ті рухи стають більш помітні? Може, як менша була, то теж багато рухалася, але я то не сильно відчувала?
    Чи з чим може бути пов'язана така інтенсивність?
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Однозначно купувати розмір такий, як зараз, або на розмір більший - тут індивідуально. При ГВ такий розмір ще буде як мінімум пів року, і далі.
    Мені різні форми були зручні, і топами і класичні, найзручніші були Мазеркерівські, найнезручніші ті, що в нас на базарах продають - дуже швидко розтягуються і нищаться. Врахуйте що до пів року вам треба буде зо три-чотири штуки мати, якісь більш на вихід, якісь для дому і спання(я довго не могла спати без бюстгальтера, бо довго підтікало молоко, і треба було використовувати вкладки).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    На більшому терміні дитятко так і рухається, ніби такими епізодами.
    У мене як коли. Чим більше зайнята, тим менше часу, уваги на прислухання. А зараз взагалі забула як то стрибає животик, дуже легкі рухи, порівняно з 20-30т.
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    На початку годування розмір ще збільшиться, я би радила зараз на перший місяць купити якийсь простий і трохи більшй, а як ГВ внормується то вже підібрати дорогий. Хоча я годувала і в звичайних.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Залежить який у Вас зараз розмір. В мене були "бідончики" 6-7 розміру на кінець вагітності і перших 6 місяців годування. Я брала собі Alles mama. Один навіть був ще з першої вагітності. Навіть після постійного прання в машинці досі має нормальний вигляд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    У мене така ж ситуація, з 32 тижня рухів дуже багато і болючі, а як гикає то по півгодини, мої діти казали, що то серце стукає.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я так раділа що дитьо номер два мені в животі не гикає, але ж ні - от почало на минулому тижні :sad: тішить що наразі якось значно рідше і менш інтенсивно за Влада. Ну і в гиканні є певна користь - тепер я не сумніваюся що лежить все-таки головою вниз :girl_crazy:
    Ой, а ще пожаліюся трошки заодно. Мала днями пригоду - щось моїй дититні встрілило і вляглася мені поперек живота. А-а-а, я думала що зараз мене розірве:girl_cray:. Найцікавіше, що мале теж вирішило, що так якось "не альо" і, видно, пробувало активно назад перевернутися одночасно пхаючися всім і зразу. Я реально мало не ревіла від болю. То вже вечір був, тому спершу на всіх боках пробувала лежати, потім стала в колінно-ліктьову, але легше від того не стало. В підсумку десь аж за надцять хвилин "боїв" вирішила я ще догори дригом спробувати :) стати в колінно-ліктьову але з колінами на дивані, а ліктями на землі. Не знаю що в підсумку допомогло - чи дитьо саме викрутилося, чи моє 15-хвилинне стояння "на голові" посприяло, але, наче, вляглося на місце і ті тортури закінчилися. Я ще подумала - капееець, а як люди двійню чи трійню носять? Тут одне поперек вляглося і такі кошмарні відчуття...
    В мене минулого разу значно збільшилися груди до пологів, ще буквально на початку вагітності (з чашки В до Д). Коли прибуло молоко лишилися точно такими ж (хоч всі казали - "от прибуде молоко, розмір точно ще збільшиться"), зменшилися трохи вже на другому році годування. Тому тут не вгадаєш. Як на мене, краще купити 1-2 дешевих "базарних" на початок (отих звичайних тряпчаних і головне щоб без кісточок!), а потім коли більш-менш буде видно що й до чого - за кілька місяців замовити вже щось гарніше.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це називається forward leaning inversion не треба стояти по 15 хв (не в сенсі, що шкодить, але і не кожен витримає так довго). А тільки 10с, головне правильно встати. Назад на диван на коліна не спираючись на руки. High kneeling

    Зараз дам посилання там є картинки.

    Forward-Leaning Inversion
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хто там хотів побачити жінку на 44-ому тижні? Накрутіть голубців і приходьте. Можна без голубців, але тоді з борщем.
     
    • Подобається x 7
    • Смішно x 4
    • мімімі x 4
    • Зе бест! x 2
    • Оптимістично x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, у нас тут є чарівна темка). Може туди напишіть?
    Я за 25 травня).
    І я б казала кликати когось з шампанським). В мене чомусь тепер пологи саме з ним асоціюються.
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2018 ---
    Блін, тільки що поняла, що 25 то не завтра. Тоді я за 24).
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ага, ось чому в пологовий не здаєтесь: і гроші на ставках можна заробити, і нагодують :).
    А ще я знаю один перл-коментар: " а нащо ви так довго дитину тримаєте?"
    Але ж 44й.. йой, як то не просто..
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б це прирівняла до геройства. Не всім жінкам таке дано. Пишаюсь нашими форумлянками, їх витримкою та вмінням тримати себе в руках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Жила би ближче прийшла б підтримати, а так тримаю за вас кулаки. Легких пологів і здорове малятко!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Orman щось мені здається, що Ви сьогодні таки народили, тобто 23) цікаво чи моя інтуїція добре працює?:)
     
    • Смішно Смішно x 2