Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

     
  3. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    І у мене взагалі ніяких не було підтікань. Усі три рази проколювали уже при дуже регулярних схватках. Лише не розумію чи це було обов"язково? Він сам би не тріснув? (троє різних лікарів)
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені, мені будь ласка шоколадку :girl_haha:Нічого схожого не було. Як писала @svoybox ні тренувальних, ні передвісників. Тільки корок за день до перейменування вийшов.
    До речі, в мами моєї так само з водами все "сухо" було: під час народження мене і брата вже на кріслі відходили води.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я народжувала з 24 на 25 серпня, всі були прекрасно тверезі.
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2018 ---
    давай
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2018 ---
    міг і не тріснути, народилась би дитина в міхурі "в сорочці". Медично це непринципово, а люди кажуть, що на щастя.
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2018 ---
    і з цілим міхурем менше болить, що в лікарів в голові я не знаю в "плаский міхур" не вірю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Після проколу, мені здається схватки стали більш інтенсивнішими і практично без інтервалу, можливо це пришвидшує пологи? тому лікарі це і роблять? чи це мої вигадки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    тішуся, що є чемні лікарі:girl_yes:
    А Юлі @cjomcjomka схоже прийдеться оптом чоколяди купувати:girl_haha:
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    І я тутечки, чекаю :)
    В мене так і було, лиш акушерка кликала медсестру-стажерку, щоб та подивилася, так як це трапляється у них рідко. Я вже не зважала, бо і за відмову від епідуралки на мене тикали пальцями. Чоловік до останнього не вірив, що народжую, бо ж відро вод, як в фільмах, з мене не хлюпнуло
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В мене за 2 вагітності ніразу нічого не підтікало, пробка не виходила. Води прокоювали оба рази
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні тьотя-продавщиця (яку я мало не щодня бачу) "комплімент" видалала: "у Вас там, певно, двійня" :girl_in_dreams:Якось воно мені не той-во... хто зна чого так зачепило (бо я ж собі одразу перефразувала на "ти величееезна" :girl_crazy:), але то просто настрій вже кілька днів трохи паскудний якийсь в мене.
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені сьогодні теж вже так важко! Йти далеко не можу, лежати не можу, вночі спати не можу. Тільки під ранок засинаю.(
    А про продавця теж маю історію)) Завжди овочі, фрукти купуємо в одному магазинчику з чоловіком. І от сьогодні я сиділа, чекала на лавочці, а він сам зайшов. То продавщиця каже " о , то ваша дружина напевно вже в пологовому"))) чоловік відповів,, що ще ні) побажала вона легких пологів і ше там чогось) тепер навіть не знаю, чи йти в той магазин до родів, чи вже ні)
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А мені всі кажуть, що дуже акуратний животик . Напевно він так на фоні дупи виглядає. Або бояться мене)))Шкіра навколо пупка німіє, свербить і вже натягнулася до неможливого, навіть кілька розтяжок з'явилося, хоч я посилено втирала в неї все що можна на протязі усієї вагітності. А ще два тижні тому налякала дитину своїм животом на вулиці...
    Бачу буду ще ходити і ходити , бо два дні посилено гуляла і глухо... Сьогодні боки відлежую, бо щось зовсім сили не маю на домашні справи. Чекаю дати пдп.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    :)
    а я ще пару тижнів, а може і місяць тому йшла біля дитячого майданчику. на качелі сиділа дитина, дивилася на мене, а потім крикнула : "мама, гарна тьотя йде"))) зате тепер я вже ну така велика, що як в понеділок зайшла в маршрутку, то десь двоє чи троє чоловіків одночасно встали, щоб місце уступити)))
    ну тобі ще зовсім чуть-чуть)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і нічого ти не величезна !! Як на мене, то животик гарний, і не здоровезний...
    Це фобія вагітних, чи що ? :girl_haha:
    Будемо робити перекличку: хто з вагітних вважав, що вона=слоньо ??
     
    • Смішно Смішно x 4
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я. Два рази. При тому всі вагітні на вулиці якісь такі акуратні були , і ззаду і зпереду, лише я поміж них ходила як копиця з величезними ручищами, ножищами і мордяками!!!
     
    • Смішно Смішно x 5
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я нє:)
    Порівнюючи з іншими вагітними, я кожного разу була як першокласниця:girl_haha:
    На роботі помічали що я вагітна, аж коли вже йшла в декрет:girl_blum:
    В куртки завжди довагітні влазилась..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дивлюсь, почалися ниття третього триместру :girl_crazy::girl_crazy:
    Скоро вже синочки і дочки будуть клубочком лежати, але не в животику, а поруч і не треба буде по животу вгадувати де ножка, де ручка... Бо ось вони - ручки та ніжки, за них можна триматися. І голову, що так боляче і дискомфортно впиралась в сечовий, просверлювала таз - можна її цьомати і вловлювати аромат такий теплий особливий, дитячий, немовлячий.. І буде легкість, навіть, якщо і залишатимуться набрані кг. Легкість новонабутого статусу "мама", "мама двох...трьох ... чотирьох діточок".
    Не те що я сумую за станом останніх вагітних тижнів :girl_crazy::girl_blum:, я нормально памятаю стан, коли розвалюєшся та ходиш слоньо. Все ж сили є включити довготерпіння, якщо терпіння закінчується - і з гарним настроєм народжувати дітку, коли прийде час.
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене після дітей номер 1 і 3 була така легкість, що, здавалось, вітром здує
    А після 2 і 4 - нема легкості. Тяжкості теж нема особливої, але щоб отак відчути "раз - і я літаю" нема такого.
     
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    О, це ж мій "комплімент" першої вагітності... Великий розлогий живіт, такий що ах!!! І така легка вагітність. Зараз з радістю ту вагітність згадую... Але я тоді довго не проходила до 37-38 тижня... Не хотілось народжувати...Ще б "котилась" і "котилась" тижнів 2-3))).
    А зараз рівно 39 тиждень... Не "слоньо", але втомлений "ведмедик", то точно...
    На початку тижня живіт з болем опустився. Не думала, що кожна зміна положення дитини може бути така болюча. Відчуття, що малятко велике і сильне, а живіт не розтягується (ніби в корсеті). Повезло лише в тому, що розтяжок немає на животі (жодної профілактики).
    Вчора вирішила "відсвяткувати" ті рівно 39 і... поїхала поплавати на озеро в Малехів. Поплавала досхочу. Вода прохолодна... Пливеш і розслабляєшся, живіт не тягне... Дуже хороші відчуття, ніби й не вагітна))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я наче ні...навпаки, схудла. Бо почала пити багато чистої води. Їла мало "цукру"...Мене от тільки одне цікавить. Чому в мене не було класичної ходи вагітної на останніх тижнях. От знаєте качечкою так ходять)))) Мені всі на то звертали увагу. А чоловік навіть періодично питав чи лікарі добре дивились, чи все там добре, бо як то так я не ходжу як всі нормальні вагітні. Ну тобто я ходила як звично, без "колобочка", звичайною ходою. Цікаво чого так?
     
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я минулого разу теж до останнього ходила "по-людськи" і теж трохи дивувалася. А цього разу вже сумніваюся. Таз і кістки не тягнуть, тобто геть походки моряка по палубі чи "качечки" точно немає, але часом як стисне мені дитьо внизу живота то підозрюю що вже не аж так геть зграбно ходжу :girl_in_dreams:Давно попри вітрини великі не ходила - тре десь знайти і перевірити :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1