Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    34 тижні з хвостиком. Живіт, чи не вперше за цю вагітність, так довго ниє... Рано ж іще. Чи то ношпу пити, чи то пробувати заснути. Але ж болить...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У мене наприкінці 35-го вперше занив, але переважно по ночах, тож намотувала круги по вітальній, аби домашнім не заважати спати. Проте з часом пройшло, нічого не пила. Зараз уже 39 з хвостиком і тихо вже майже тиждень)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Затишшя перед розв'язкою, може?
    Я теж зрозуміла, що ходити легше. Трохи помелькала по хаті, а потім втома взяла своє і я просто виключилася.
    Вчора ще якраз познайомилася з "запасним" лікарем, оптимістично і позитивно налаштувалася. ВінВін принаймні не категорично відкидає можливість ПП і гарно пояснює можливі варіанти розвитку подій. А тут ниє живіт і я вже панікую "не хочу зараз народжувати" і "не хочу до того лікаря". Хоч і розумію, що рано ще, та і не факт, що взагалі до якогось лікаря хочу. З першими пологами була налаштована фаталістично-оптимістично ("зі мною нічого поганого не може статися"), а зараз уже допускаю різні сценарії і чомусь від того не легше :) Отака філософія.
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ой, вже би швидше. Бо морально то все тисне щось на мозок. Я нині вже всі підлоги навкарачки мила, думаю, може, мені фізичної активності не вистачає))) Але, окрім загальної втоми, ніц не відчуваю.

    Розкажіть, що за лікар. І цікаво, які сценарії пропонує. Бо мені навіть сценарії не довелося почути.
    Ехх, в мене оптимізму було більше, коли я до ПП готувалася, а так - то точно фаталізм і скептицизм лишився. Але стараюся концентруватися на результаті :d25:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shamna

    Shamna Мамуся

    Щось я останнім часом в цю темку заходжу тільки плакатися.
    Були в четвер на УЗД. Плацента, яка в 20 тижнів була низько розташована, піднялася до 80 мм, дитинка дуже активна, однократне обвиття пуповиною навколо шиї навіть до уваги не беру, бо воно сьогодні є, а завтра вже ні. Але сидить наша принцеса сідничками, при тому, що в 34 тижні була голівкою. І від того я останніми днями зовсім розкисла, знаю що ще є час і може повернутися і в останній день, але все ж...
    Наразі роблю вправи, просимо доцю всім сімейством, щоб повернулася.
    Якось зовсім невідчутно впав у мене гемоглобін, попередній показник був 118, в п’ятницю здавала, то вже 96. В середу в ЖК, послухаю, що скажуть.
    З добрих новин - сумка майже зібрана, залишилося докинути декілька речей. І я вже з лікарем, нарешті мої метання від одного ПБ до іншого закінчилися, бо на Мечнікова перестала розраховувати остаточно. Печія, ттт, останні декілька днів не тривожить і хоч від цього легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене перевернувся на 41 тижні так що настроюватись потрібно на оптимізм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Shamna

    Shamna Мамуся

    Так і лікар говорила, гарний настрій мами і розмови з малям зроблять своє))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    нарешті допакувала я торби в пб, хоча ні - лишилося докинути пару дрібниць типу горнятко, капці. Та всерівно мені тепер якось спокійніше. А ще минулого тижня таки збулася "мрія ідіота" і я помила вікна в кухні і центрові на балконі! Якби мені колись хтось сказав, що на 9 міс. ще миє вікна, то я би багато шо сказала і про саму жінку і про її оточення, яке дозволяє такі "штучки". Ну але мені нормально пішло :girl_crazy: Шкода тільки, що по шафах так і не встигла толком всі порядки поробити як хотілося. Але то вже таке - як буде ще годинка і натхнення, то ше пошуршу трохи і там.

    А взагалі останні тижні два чисто фізичне самопочуття якось трохи покращилося, якось ніби і сили більше стало, а може то прохолодніша погода з дощиком мені посприяли.
    Ходжу і прислухаюся до своїх відчуттів - то десь пониє часом як на місячні, то ногу іноді хапає якось так дивно - в тому місці де вона "кріпиться" вгорі, не знаю як то назвати. Я собі то все списую на передвісники і дуже ними тішуся, бо в першу В не було взагалі-взагалі нічого. А тут я таки маю надію на нормальний природній початок.
    А от з іменем якась просто криза :girl_in_dreams:і розумію, що то зі сторони ніхто не порадить, але самих нас ніяке ім'я особливо не захоплює, щоб аж так хотілося.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я сюди заходжу щоразу, щоб дізнатися, як там ви з малюком)) Скажіть, а лікарі з якими ви знайомилися не використовують ВА як аргумент за кесарів? Не залякують ним?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я якраз все вискладала, перебрала, повикидала купу мотлоху, непотрібного вже одягу і взуття. Єдине ще залишилася кладовка і пару тумбочок на кухні. Може ще і там встигну навести порядок, якщо буде натхнення. А от вікна - ні, я не любитель їх мити:)
    І ще раз знову треба щотижневе зробити - сантехніку помити, порохи, килими, підлоги, рушники поміняти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я ще тут, віднєкуюся до останнього від патології, принаймі до ПДП (а то вже післязавтра). Власне, наголосу на вовчаковому не було, але бачу, що є застороги з боку лікаря. В моєму випадку не на мою користь грає кровотеча під час попереднього кр (по причині вовчакового чи ні, тепер вже не дізнаюся). Проте нещодавно була здивована, що дівчині із першою дитиною відмовляли від природніх суто по причині вовчакового. То людина поїхала у Луцьк і спокійно народила без ексцесів. Перед тим говорила із дівчиною, яка таки у Львові спокійно народила із вовчаковим. Тобто тут знову питання у пошуку лікаря.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  15. Deidra

    Deidra Well-Known Member

     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Gloria Tempus @Miss Sixty , дівчата де ви, як ви?
    я вже кілька останніх днів весь час про вас думаю :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Gloria Tempus вже думаю бавить донечку)
    А я в батьків нуджуся. Старшого ще серед тижня забрали вони, у середу вже збиралася в пб, але все, як різко почалося, так само різко заглохло. Відтоді - тиша:)
    Вчора активно їздила маршрутками, ходила по магазинах і по району. Ніц. Накупила солодких херсонських персиків, лежу, об'їдаюся.
    Завтра вирішила лікарці показатися. Бо справжній гестаційний пдп в мене був вчора. Хоч я і знаю, що по ймовірному зачаттю маю в запасі 2-3 дня. Але нехай послухає серцебиття, подивиться положення, опустився/не опустився.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Shamna

    Shamna Мамуся

    Почав тверднути живіт. Спочатку думала, що то доня так крутиться і випинається, але тоді б тверднуло в певних місцях, а то весь живіт. Не пам’ятаю чи таке було з першою вагітністю. Чи можна це віднести до передвісників? Якби були тренувальні, то був би якийсь біль я так розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене таке періодично відчувалось після 36 тижня. Але конкретно так тверднув - за 2-3 дні до пологів. Паралельно в ці дні відходила пробка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я б особисто не відносила. В мене в першу взагалі не тверднув. А цього разу протягом всієї вагітності твердне. Особливо під кінець. В середу оті перейми, що я засікла і вже думала, що поїду родити, почалися з ниття низом, а потім перейшли якраз суто в твердіння живота. Отак по 40-60 сек з інтервалом 6-8 хв.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1