Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    То знову я :) Сьогодні, схоже, були легенькі тренувальні: нило більше, ніж боліло, але періодичність (піки і спади) відчувалися. Я з того всього наїлася "шуби", закусила горіхами (а де би я їла, якби то дійсно процес запустився - там скоріше навпаки би було), але пішла складати сумки. Тепер маю дві торби, в які лиш деякі дрібниці залишилося докласти :) Чекаємо далі :)
    А що треба буде з речей, якщо мене все ж запроторять в патологію?! Ато у мене закінчуються сорочки, які на пузь налазять ;)

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Де плануєте народжувати? Може ми продовжимо останню традицію ДП ходити в пологовий парами. В мене також тренувальні час від часу беруть своє але не більше.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я налаштувалася на Батальну :) Буду рада приємній компанії :) Але, схоже, я ще не скоро: зі старшим малючком ми приїхали в пологовий на 42ому тижні, якщо не помиляюся :)
     
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ми також плануємо на Батальну, обидвох старших переношувала, меньшого на 42 повному.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    О, мені це вже подобається :) Давайтеся знати, як там і що :) І удачі нам обом (чи то всім чотирьом ;) )!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Розкажіть мені про тренувальні перейми. Я з Толіком такого не відчувала, а зараз вже кілька днів щось таке дуже дивне, не то дитина потягується в животі, живіт якось напружується, але зовсім не схоже на справжню перейму ну і не болить нічого.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тренувальні відрізняються від справжніх тим, що не призводять до народження дитини)))
    Може бути просто безболісне напруження живота, може бути регулярне напруження, може бути навіть болісне, навіть таке, що передихувати хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть, на скільки погано йти в пологи з низьким магнієм. Я так розумію, що то може призвести до того, що не буде перерв між переймами і перейми будуть сильні. Чи я щось не так розумію?

    Я аналіз на магній не здавала, але все свідчить про його низький рівень: судоми починаються дуже легко і бувають ну ДУЖЕ сильні, живіт твердне постійно (десятки разів на день) і надовго (до 20 хв було навіть), бувають судоми всього тіла (це коли отак повністю здригаєшся, іноді буває таке в людей під час засинання).

    Скажіть мені щось.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Такс, здається, бебібум на ДП потрохи стихає? :) Може є хто ''зашифрований''? Напишіть мені в ПП, я нікому не розкажу, зате подарую кульок одягу на новонародженого (або новонароджену :girl_smile:). Від @Rodionochka + я ще свого додала, все в дуже доброму стані. Хочу передати його комусь з ''наших'', а в близькому оточенні щось вагітних не намічаться :connie_pull-pigtailтому не знаю кому пропонувати (може хтось для своєї сестри/куми візьме, яка ще не починала сумки в ПБ пакувати? :) ) бо я вдома теж не маю можливості тримати...
    Надіюся що то не дуже оффтоп тут :)
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 3
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А не хочете попити магній? Я пю магнікум, навіть коли не була вагітною, якщо мала якісь судоми на ногах, то купляла і пропивала курс-два, дві штуки вдень, зранку та ввечері
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я вже мама двох діток. Вагінальні пологи. Не все ідеально, але дай Бог, все буде добре :)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    цікаво, в мене по ночах регулярно судоми бувають, плюс минулого разу під час перейм/потуг були, але я ні разу не здавала аналіз на магній, може то й собі трохи попити його, поки ще чекаю?
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене теж регулярно судомило ноги вночі чи зранку. І всю вагітність тверднув живіт. Аналіз не здавала, пологи пройшли добре.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Не знаю який рівень магнію був у мене , ноги під час В судомило досить рідко, але в пологах з тими корчами то просто капець був. Мене реально тут дуже виручив чоловік, бо мед.персонал спочатку якось і не дуже тим перейнявся. А було, що починалася потуга, потім хапало ногу і та потуга гасла поки не відпускало ноги. Коли хапало дві ноги одночасно, то взагалі жестяк, я там реально скричалася від того болю в ногах, наступного дня литки так боліли, шо я ледь ходила.
    Добре, що чоловік навчений загинати мені пальці і розтирати литку, ще помагало як тулив ногу собі до живота, воно від тепла швидше миналося.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую всім за відповіді!
    Пити магній боюсь, щоб не було "слабкої пологової діяльності".
    У кого були судоми сильні під час вагітності, то які були перейми, не занадто болючі (якщо є з чим порівняти)?
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Читала в одної акушерки, що при судомах добре робити вправи на розтяжку. Якщо хочете скину відео з вправами
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    З старшим не пам'ятаю, щоб судомило під час В, живіт точно не тверднув так. Перейми були легші, ніж цього разу.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так отож.
    В мене в дві перші вагітності були судоми, але не ТАКІ. І живіт взагалі не тверднув. Які ж то мене очікують перейми цього разу ...
    Гугл мені сказав, що нема аналізу на магній.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, дві вагітності пила магній, від судом ніг мені помогло, звязку магнію з родовою діяльністю не можу повязати, під час родів судом на ногах не було
     
  21. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Привіт, дівчатка, хто мене пам"ятає)
    не маю часу багато писати, бо дві манюні на руках)
    Ми вже більше 2 років, як виїхали за кордон, тут рік тому народилась моя друга донечка, Народжувала шляхом КР, дітки здорові.
    Синочок найстарший наш помер, ми його поховали в Україні ще, і поїхали.
    Сподіваюсь, все буде в нас тепер добре.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4