Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Після пологів за 3-5 тижнів (так у моїх сестер було).
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Бачу ніхто тут не пише давно :)
    Що ж, я рада повернутись знову у цю тему :)
    Відчуття такі! Словами не передати))
    Ми ще маленькі (9-10 тиждень), то десь в червні очікуємо лялю :d25:
    Ця вагітність зовсім, зовсім інша, в основному через підвищений цукор. Кожного разу думаєш, що/скільки з'їсти, аби не зашкодило. З таким темпом, я вже втратила 2 кг, але сам живіт, таке враження, що росте від 4 тижня ще :))) Такий надутий, в мій осінній облягаючий плащ навіть не влазить (тобто влазить, але тисне мене). Зі штанами така сама ситуація: більшість хоч і защіпаються, але дууууже тиснуть, а мені від того недобре.
    Повертаючись до самої вагітності: купа аналізів і частіше ніж минулого разу, тиск 70/50 (аааа! то жестяк!), головокружіння, вічний недосип при відносно тривалому сні (сплю, де тільки сяду :haha:), втомлюваність зі швидкістю світла, і, ура!, лише періодична нудота.
    Хоч я і лежала в лікарні, але відпустили додому без інсуліну (ну і таблетки я не приймаю вже давно).
    Кажуть, "проблемним" вагітним треба швидше стати на облік і обов'язково здавати скринінги усі :mda:
    Ще дуже пригнічує мене киста (реально велетенська), Слобода мав сумніви, чи розсмокчеться вона до 12-13 тижня, але, каже: "надія завжди є".
    Решта ніби все в нормі :) Але як тільки перестають боліти груди - відразу дурні думки в голову лізуть... Якось цього разу я більше переживаю, переймаюсь усім, що може вплинути на вагітність, трохи навіть в страху живу...
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Наталю, може, я чогось не розумію, але то, напевно, якась чергова маніпуляція. Що твій підвищений цукор має до імовірності, наприклад, синдрому Дауна (який визначають на скринінгу)?
    Ну і ще раз вітаю і бажаю легкої та приємної вагітності! :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Низький тиск - то ж такий файний дозвіл пити каву (намагаюся знайти вам позитив).
    П.с. Вітання з вагітністю. Нехай страхи відступлять.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хз... Про скринінги наполягали і ендокринолог і гінеколог.
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2018 ---
    Дякую :)
    Кава в мене і так кожного дня або через день,та частіше у вигляді цикорій+молоко. Таку справжню можу раз на тиждень-два випити, не тягне))
     
  7. Anty

    Anty Well-Known Member

    Привіт в темці! Через 6 років повернулася) чекаю другу дитину. 11 тиждень в мене. Прочитала свої дописи з попередньої вагітності. Так миленько) Вирішила знову писати)
    Першу вагітність ходила на роботу, токсикоз був легенький. А тут... Тошнить цілими днями, зранку рву певно через день. Особливо сильно нудить, коли голодна. Їм, щоб полегшено, але не все лізе... Працюю зараз вдома (шию під замовлення). Працювати не можу, бо нудить і постійна слабкість. Чекаю вже кінця першого триместру, надіюсь, що попустить трохи. Перший в мене хлопчик. От думаю, може цього разу дівчинка.
    Здавала кров на папп і хгч, то хгч в нормі, а папп аж 7! Минулої вагітності папп теж був зависокий, але не на стільки. От думаю чого то ... Всюди пише, що погано, коли низький.
    Ще цієї вагітності я на еутироксі. Та й таке. Чекаю на решту аналізів.
    Малий не мав вітрянки, я напевно теж. Боюся, щоб не приніс з садочку. Думаю здати в Сінево на антитіла до вітрянки, щоб знати чи була таки в мене чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мене понесло теж скринінги здати. Результати були не дуже і тоді я зрозуміла що вони ітак нічого не змінять. То для чого їх здавати? Тільки нерви даром поїла собі. Подумайте що ті скринінги вирішать?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Anty о, нарешті є компанія на червень :) Вітання Вам!

    @Зорянівонька я минулої вагітності лише 2-ий здавала (піддалась таки впливу). Тепер не знаю. Хоч і розумію, що результати нічого не змінять.
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моя подруга здавала скринінги, які показали що все ок, а виявилося не ок.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Повертаюсь і я в цю тему) Чекаємо лялю на початку березня, якраз на чоловікове ДН. Щойно здала аналіз на глюкозу, маю трохи підвищений цукор і думаю чи від нього може бути гіркота в роті, яка вчора ввечері мене мучила.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене десь такий термін як у вас, гіркота періодично буває, така не сильна, але є. Цукор у мене нормальний, тому думаю, що то така реакція організму
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, то ви вже великі))
    Про цукор. Якщо він в мене підвищений, відчуваю теж, що гірчить в роті. А спрага є?
     
  14. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Вітаю, ви першого малючка у Вінниці народжували (наскільки я памятаю))) Легкої Вам вагітності. Я теж в темі. Але ми чекаємо на початок квітня. Теж читала свої 6-ти річні старі дописи, але на цей раз все не так, абсолютно. Запахи, тошнота з 6-го по 17 тиждень, думала ніколи не закінчиться. Голод наступає так блискавично що аж шлунок болить, їсти не могла бо тошнить, але якщо не поїла насильно то тошнило з подвійною силою. В роті постійний кислий присмак. Зараз вже полегшало, але почали боліти тазові кісти і то на 20 тижні ((( в когось таке було?
     
    • мімімі мімімі x 3
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Теж приєднуюсь до компанії, чекаємо народження на кінець травня-початок червня, старшій доні вже 8 років, вагітність проходить нормально лише
    жодна їжа не приносить смакового задоволення, все як трава, їсти хочеться меншими порціями але частіше. Першої вагітності теж була тошнота, але без решти нюансів, чекаю з нетерпінням коли вона пройде)
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Оо, яка ціла компанія назбирується! Щиро рада за всіх :)
    П.с. так от чого було так тихо останнім часом... Формували нову бригаду ;).

    Скриннінги не здавала. Низький тиск підтримувала кавою. Підвищувала, тобто ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж про це подумала. А ще дп-шний бейбібум якось весняно-літньо орієнтований. Минулого року восени в основному назбирувалася компанія, потім затишшя і от знову восени назбирується:) Ніхто щось взимку не народжує)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Та ну. Ось по мені лазять "виношені з ДП" - народжені в грудні та в лютому :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ніхто не хотів починати)))

    Я теж до компанії, вже втретє вагітна з ДП
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 4
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Весна-літо будуть багатими на малюків :)
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дякую! В мене ПДП на чоловіковий ювілей, він двічі в лікаря УЗД перепитав, мені до того теж не вірив)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1