Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Спраги не відчуваю, але більше стала пити води. Якщо гірчить, то що з тим робиш? Мені наразі апельсини і гранати помагають.
     
  3. Boonia

    Boonia Member

    Ми чекаємо зимову лялю. В лютому :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Багато води п'ю. Допомагають також апельсини, гранати, грейпфрути і чорниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Нарешті лікарка прислала результати аналізу, все нормі, 3,9=4,6. Але солодкого тепер буду уникати, можливо менше лишніх кг буде)
    Три тижні тому цукор був 6,0, ще напевно піду з понеділка перездам в приватній лабораторії.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я за 3-ї вагітності здавала усі скринінги.
    За 2-ї перший здала, там все добре було, а другий пропустила терміни, тому не здавала. В мене лікарка мінялася, то її не було, то мене не було. А потім і вже пізно було здавати.(І слава Богу!)
    То ж з третьою лялею я стала на облік у Параскеві. Скринінги входили у вартість пакету, то чому б і не здати. Перший показав, що все добре.
    Другий був не такий позитивний :sad:. 1:100 на синдром Дауна. При чому на узд все було прекрасно. Що я пережила... Скільки я всього начиталася... Вже хотіла йти до генетика, але мій термін підходив і в неї вікна не було, та і що б це змінило? Коли я свою лікарку почала про це розпитувати, то вона мене заспокоїла. Дитина по узд здорова, всі органи в неї здорові (при синдромі часто з тим проблеми), носова кістка визуалізовується і нормального розміру, потиличний(?) простір є і хороший. І щоб я не брала до голови, он і 1:3 родять здорових діток. Чоловік взагалі тим не переймався, бо впевнений, що то такий результат на його і мій вік (ми вже старородящі дуже :haha:)). І я якось заспокоїлась. Народила здорову дівчинку. Так що скринінг скринінгом, але до хорошого якісного узд в мене більше довіри.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую за деталі:) В кого робили УЗД?
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    дякую за детальну розповідь, бо я також «старородяща», а там з віком ймовірність всяких відхилень зростає. Перший скринінг пропустила, мене лікарка вмовляла, якось вдалось уникнути. Другий робила - серед всіх показників лиш один нижче норми, лікарка подивилась, сказала, що треба до генетика на консультацію, потім вивчила узд, там все в нормі і більше про це не нагадувала. Я ніяк не зберусь до генетика, навіть не дуже планую йти, хіба воно щось змінить ... Надіюсь, що то такий скрініг неінформативний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В Голубки в Параскеві. Дуже приємна жінка. Все розкаже, покаже. Навіть переглянула той мій скринінг і теж заспокоїла, що там в крові щось було, що не є достовірним показником. Зараз вже не згадаю, що там було не так.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я робила УЗД в Прокопчук, все було ок. Після відхилень в скринінгу робила в неї ж генетичний аналіз, то по ньому вийшло що все нормально. Але тепер я в ньому сумніваюся, бо там зовсім не питали даних батька, навіть віку.
    Словом, не тратьте гроші і часу, а головне - нервів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Стала сьогодні на облік таки (через місяць знову в лікарню лягати, а на початку грудня хз чи ми юудемо у Львові). Купа аналізів в понеділок маю здати, пройти спеціалістів і, ура!, УЗД за два тижні :girl_tender:
    Хто як почувається з пузатиків? :)
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ніхто не пише...:girl_sad: ау, де всі?)

    В нас сьогодні радість - бачили малесенького коханого жучка на УЗД :girl_in_love: Все добре)) майже.
    Головне, що ляля добре розвивається і зауважень немає. Випереджаємо пдп за замірами на 1,5 тижні, хоч вага малюсика нормальна як на наш 13-ий тиждень. Та і я знаю (з похибкою 1 день), коли було зачаття і день овуляції ніби визначила, а то явно швидше ніж 14-ий "стандартний" день циклу, тому можливо ляля і більшенька :girl_smile:

    Я ще досі під враженням від емоцій, від зустрічі (в нас було побачення вчотирьох :girl_dance:). І щиро, просто неймовірно вдячна Богу, що все гаразд.
    .
    Знаєте, важко дібрати слів правильних. Я дуже переживаю цієї вагітності, хоч намагаюсь водночас бути спокійна. Та оці періоди від УЗД до УЗД вони такі хвилюючі. Кожного разу хочеться почути: "все в нормі", "все добре" і перестати картати себе за щось лишнє з'їджене (в моєму випадку) чи взагалі зробити зупинку в сумнівах "а чи необхідний той інсулін, чи з ним би було краще?". Так якось сумбурно все.

    Син дуже радісно зреагував на звістку про лялю в животику :girl_tender: Тішився, просив постукати, передати "привіт" і потім каже: "йдем книжки почитаємо мені і малюку" :girl_dance: Я розтанула в той момент...:girl_in_love:
    І добре, що раніше не розповідали йому, бо вже в садку проговорився і не раз (то за один день!!) куди ми йдемо і хто в мамі живе :girl_haha:
    Казав, що хоче братика :connie_pull-pigtail Подивимось :girl_wink:
     
    • мімімі мімімі x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Ми скоро збираємся на 3 узд, але все одно є завжди переживання чи все добре, на перших місяцях це взагалі не виходило з голови(.
    Ще й переслідує думка що народжу швидше терміну, незнаю чому, але щось боюсь цього.
    Старша активно вишукує в магазинах дитячі товари, головне на її думку це баночка і дурник, все з мультиків і ляльок)

    Коли випав перший сніг, то просила сестричці в пузі показати
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    на дописи бракує часу(
    я теж була на 12 тижні, поки лежала і лікарка готувалась до УЗД почався такий мандраж і серце билось сильно, поки на моніторі не побачила малючка і непочула що все добре (щось цього разу більше ніж першої вагітності переживала щоб все було добре). Малеча теж по розмірах на тиждень випереджає термін
    Ми своїй старшій теж розказали вже після УЗД (їй вже 8 років) то теж дуже зраділа, сказала що хоче сестричку і щораз питає коли ми вже дізнаємось хто буде... а ще постійно гладить мене по животі і прикладає вухо чи щось чути, завжди коли ми прощаємось у школі то прощається і з лялью в животику... це дійсно найпрекрасніші моменти :girl_tender:

    Зараз в мене 15-тиждень і сьогодні в мене трохи тягне живіт, трохи розпереживалась, але більше нічого не турбує і ще вичитала в неті що саме в цей період активно збільшується матка і такі легкі тягнучі болі в низу живота і в поясниці можуть бути

    З неприємностей - це гемоглобін 98, пробую до кінця місяця відкорегувати харчуванням, якщо ж ні прийдеться пити таблетки(, минулої вагітності гемоглобін на 7-му місяці впав до 77... той гемоглобін то моя одвічна проблема навіть коли я невагітна він завжди на нижній межі...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  15. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    аналогічно.
    Дівчата, від вас не відрізняюся з цими переживаннями по УЗД. Були вже на двох УЗД (12 і 21 тиждень) на 21 - дуууже сильно переживала, а особливо із-за деяких нюансів, але сіли ввечері з чоловіком і подумали, що ми можемо зробити крім того що молитися і вірити що все буде добре. Тим більше що скільки вже писано- переписано, що налякають ці узд-ти і вже не без того переляканих мам і вже до кінця терміну мами шукають-риють інтернет і не мають спокою. Тому настроююсь позитивно, чого і вам бажаю.
    з гемоглобіном було таке ж, доки моя співробітниця не порекомендувала до вживання полісол. В нашому місті він продається в еколавках, думаю у Львові його теж не проблема знайти. Наразі направду я ним корегую гемоглобін, принаймі 117 то для мене супер.
    Почитайте, в неті багато інформації, може не прийдеться пити табульки.
    Ну і зі смішного: вчора готуючи вечерю включила фоном Карпачова, про дитячу психологію. Донечка крутилась біля мене зі своїми дитячими справами і десь в половині програми говорить мені: "це добре мама, що ми слухаємо цього Карпачова - хоч будемо знати як дитинку виховувати". Ось так то)))
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 4
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поговоріть зі мною про передлежання хоріону. Пише в протоколі таке: "локалізація хоріону по задній стінці, нижній край перекриває внутрішнє вічно на 20 мм."
    То проблема #1
    Уздист не акцентувала на тому уваги, а гінеколог не лякала, просто просила зберігати моральний/фізичний/статевий спокій, часто стояти в колінно-ліктьовому положенні і приймати Магне Б6 (щоб розслабити матку і тоді ймовірність, що плацента підніметься більша). Читала на фб, що хтось непорушно лежав, хтось нічого не робив, жив звичним життям, хтось ліки приймав і в більшості у всіх піднялась плацента.
    Мене турбують болі інколи внизу живота, дискомфорт був при с/а, живіт часто тверде. Я вагаюсь щодо прийому ліків (Магне Б6).

    Ще є нюанс по вагітності, пробоема #2. Киста. Велетенська. Візуалізовувалась як на УЗД в 7 тижнів (6*4 см.), так і на УЗД в 12-13 тижнів (6*5 см.). Через два-три тижні знов піду на УЗД, але щоб суто глянути на кисту, чи зменшиться, чи, надіюсь, розмокчеться. Але в лікарів погляди на ту кисту такі песимістичні. Уздист казала, що якщо не зменшиться, то треба видаляти хірургічно (я так розумію ще під час вагітності), гінеколог каже, що потім глчнемо що робити з нею, а я розгублена якась. То ж вона величезна! Може буде заважати дитині? Чи ще якось негативно впливати?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Плацента (те що у вас поки хоріон) піднімається разом з ростом матки. Саме її прикріплення не міняється і це змінити неможливо (і непотрібно), нічим. Тому ті всі поради більше не для того щоб підняти прикріплення а для того щоб не спровокувати кровотечу/передчасні пологи. Актуальні ці поради (якщо вони в принципі актуальні) тільки для третього триместру.
    Магнетя б не пила. Не бачу сенсу. Прикріплення не порухається. Матку розслабляти не треба. Це м‘яз.
    Оті всі відчуття твердне, дискомфорт - це при вагітності норма.
    Стрибати не треба, важке носити теж.

    Киста де саме знаходиться? Маю знайому, яка народила (вдома) з кистою. Подробиць в сантиметрах не знаю, але на словах «велика».

    Операція під час вагітності можлива, але дуже ризикована для всіх учасників процесу. Тобто треба розібратись від чого буде більше користі (менше шкоди). Загальна практика - спостерігати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене було передлежання в першу В. Піднялась плацента нормально.
    Пероральний магній вважається препаратом з недоведеною ефективністю в плані розслаблення м'язів матки (але може на нервову систему вагітних добре впливає)))
    Я щось тоді таки зо два тижні приймала той магній, але тонус так і був всю вагітність, так що це лише підтверджує вищесказане.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @aknytsU ОМГ я щойно подивилась термін. Та на такому терміні про жодне передлежання чого-небудь взагалі мова не.може йти. Перше питання можна зняти наразі цілком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU , що я би робила з досвіду :
    1 . намагалась не панікувати (про молилась, то й так всім зрозуміло)
    2. навряд чи би пила магне Б6
    3.більше лежати і різко не зіскакувати,не піднімала б різко щось
    4.утримувалась від СА
    5. в колінно -ліктьовій стояла б однозначно ( дууже на нирки добра штука, але не на підняття )
    6. якщо б кілька лікарів, або той , якому довіряю, все таки радив хірургічно видаляти кісту - погодилась.
    Тримайтесь, це всього лиш 25-27тижнів залишилось:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На правому яйнику.