Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Друге питання теж знімається.
    Я думала в матці. (В знайомої була в матці.)
    Дитині не буде заважати зовсім.

    Спостерігати і не нервуватися. Дуже високі шанси, що вона взагалі сама здується.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU , а розміри в см ,чи мм?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Киста 6*5 сантиметрів.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А до вагітності була?

    І ходіть її міряти в одного і того ж лікаря. Бо пізні лікарі можуть по-різному міряти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    проконсультуйтесь ще в когось.Бо це таки розміри....
    Я також народила з численними кистами в матці ( більше 4,різних розмірів). Але от власне сусідці по палаті видаляли на яєчникові.
    + тисячу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @aknytsU почитай мої дописи тут. мала аналогічні запитання щодо передлежання хоріону. лише ніхто нічого не виписував і не акцентував увагу. живіт теж тягнув, раз так що аж думали їхати в лікарню. дискомфорт при са теж був і навіть виділення. нічого не приймала, не лежала. єдине Данила перестала носити. вже на другому узд плацента піднялася і все було супер.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В останньому невагітному циклі (за місяць-півтори до зачаття) я була на УЗД, то кисти не було, жовте тіло в лівому яйнику (а зараз киста в правому). Але в заключенні пише: ознаки внутрішнього ендометріозу.
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене таке ж пише, тільки перекриває вічко на 14мм... то лікарка сказала що в мене все нормально, нічого не призначала, живіт не тверде і не тягне (за винятком одного дня, але я то списала на те що швидко гнала до школи з малою бо запізнювалися)...
    Кисти не маю, але маю міому на зовнішньому шарі матки, мала її ще до вагітності, але лише спостерігала бо розміри були невеликі, була на плановому УЗД десь за тиждень до настання вагітності то міома була 26*29мм, а на вагітному УЗД на 12-му тижні вже була 36*40мм, але знову ж таки лікарка сказала що ще не з такими міомами народжують
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    так. Народжують. Я.:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    після родів ви щось з нею робили?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    про передлежання можна говорити після 20 тижня. Оскільки тоді матка вже активно росте , плацента підтягується. І де було крайове предлежання- зникає, де повне- часто стає частковим. На 12-13 тижнях- це не показник. Єдине, що зараз постарайтеся- не піднімати нічого важкого, не перенапружуватися фізично ( марафони не бігати, генеральні прибирання передоручити іншим) і трішки зберігати статевий спокій.
    колінно-ліктьова поза яким чином тут допоможе? хоріон- це місце прікріплення плаценти, на те що вона піднімається впливає виключно ріст матки. Магне В6 теж не помічне власне для крегування розташування. Єдине, о якщ вас турбує біль у животі- це тонусування матки, яке окремо, від предлежання. Тут Магне В 6 може допомогти ( хоча і тут не особливо доведено- є спірні позиції медиків. На нервову систему впливає заспокійливо- це очевидно. Ну а від цього, коли зменшується тривожність, зменшується спазмування мускулатури. Я приймала Магне В6 до 28 тижня, бо в мене до цього часу стабільно живіь кам яний був і загроза. А чи помогло чи ні- навряд :) Для самозаспокоєння хіба
    киста ж не ендометроїдна? Дитині ніяк не буде заважати, бо на яйнику. Міоми не заважють народжувати. Поліпи у шийці не заваджають. не те, що киста на яйнику. Єдине: вид кисти, на ніжці чи ні і т.д? Бо якщо росте, можливо, потрібно буде видаляти, щоб запобігти розриву. Якщо на ніжці- запобігти перекруту. Бо тоді все-рівно ургентна операція і це вже серйозно, бо йде або защемлення ( якщо на ніжці), або крововилив у черевну порожнику. Якщо сама не буде зменшуватися і в крайньому випадку треба буде оперуватися, це робиться і під час вагітнсті ( по аналогії з видаленням апендиксу піж час вагітнсті)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я вже ходжу мало, нічого важкого не підіймаю, багато відпочиваю і все одно живіт як камінь твердий. І ще така біль, схожа як при циститі, тільки навпаки - боляче і дискомфортно весь час, а "під час" в туалеті настає полегшення на ту хвильку (вибачайте за подробиці). Це не кожного дня, але двічі на тиждень точно, при чому завжди після обіду. Аналізи всі в нормі.
    Ще помітила, що після церкви (я співаю в хорі) живіт теж такий напружений весь, то тепер, мабуть, просто йтимуть на Службу.

    І, дякую величезне, дівчата, за поради, досвід та корисну інформацію! Прийняла все до уваги)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вас все нормально. Тисне на сечоводи дитина, бо ще не «вийшла» з тазу вверх.
    Тонус - це нормально. Те що після співу він посилюється - це теж нормально. Якщо вам так дискофортно, то, звісно, краще не співати.

    В мене кожна наступна вагітність важча за попередню. І не в мене одної. Це я до того, що ваші відчуття можуть бути непов‘язані з анамнезом (кистою чи рівнем цукру), а просто інша вагітність - інші відчуття.

    Все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU про сечовий, то це нормально. Друга вагітність, то так, все інакше. У мене два рази було , шо мені матка перетискала сечовий і я не могла сходити в туалет помаленькому, взагалі. Два рази іздила на швидку, раз вдалось самій якось, поки чекала в черзі до лікаря. Другий раз вночі катетром спускали. Ну це я про те, що дитина може так тиснути на сечовий
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я приєднююсь до компанії. 12 тиждень. Сьогодні були на першому скринінгу, дивлюсь на фото і тішуся ))
    В мене теж невелика проблема з хоріоном. Внутрішній край доходить до вічка, але не перекриває його. Виписали артіхол, вітамін Е.
    Трохи матка в тонусі, призначили свічки вібуркол, застосовувати в орієнтовні дні КД.
    Ще п'ю Елевіт і Еутерокс 125, оскільки маю проблеми з щитовидкою (АТ, до речі, завагітніла при показниках ТТГ 7 з копійками).
    Загалом стан нормалізувався. Токсикоз відходить у минуле, апетит хвилеподібний. Тиск низький, менше 90, тому інколи п'ю каву (до вагітності ніколи каву не вживала) і їм чорний шоколад.
     
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 3
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Клас, вітання!
    В мене тиск теж низький був, доходило до 70/50. Кава і солодке тоді допомагало. І рухатись більше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я така лінива стала, роблю тільки мінімальні речі, які необхідно зробити (готую тільки вечерю, прибираю, коли вже дійсно брудно). Зранку ледве в 11.00 встаю з ліжка. Ось сьогодні була в батьків в гостях, трохи побула і пішла, сказавши, що маю прибирати, їсти готувати і т.д., а сама вже годину сиджу в телефоні :girl_sad: Я без режиму перетворююся у медузу :cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я лінива-прелінива була особливо у першому триместрі. Прям все лінь, крім швидкої ходьби (рятувало мене від цукру, від поганого настрою, від низького тиску) - це єдине, що було в кайф робити :) А так, на роботу вставати лінь, фантазії на роботі нуль, вдома я бачила лише ліжко і часто ловила себе на думці, щоб "мені б поспати", "мені б полежати". Їсти? Ха-ха-ха :girl_haha: Я на фруктах і овочах (в т.ч. квашених) жила здебільшого, зранку хлопцям кашу мультя варила, обідали кожен на своєму місці (садочок, робота), а вечеря...вечеря часто ще якась каша+м'ясо/риба нашвидкоруч. Чоловік бачив, що готувати мені в той період нелегко було (ще реагувала на запахи дуже), тому погоджувався на любе їстивне :girl_crazy: Часто на вечерю їхали до одних або других батьків, інколи виручали пельмені/вареники з морозилки.
    Зараз легше в плані готування, токсикоз минає (?), але лінь нікуди не дівається :))) Кожного дня заставляю себе робити принаймні одну важливу справу (в іншій темі про теж форумлянки писала), інакше б взагалі розкисла б. Плюс дообідня робота трохи організовує: просто знаю, що мушу зробити то і то.
    Зараз найгірше це те, що фізично почуваю себе зле: от встала зранку і зразу чую, що матка тонусує, живіт напружений. Трохи поробила домашні справи і мушу лягти, бо не проходить те напруження. Швидко ходити не можна, різко рухатись не можна, все акуратно та помаленько. Я до того не привикла, ще й з старшим збоку. Ті його благальні прохання подуркувати, побігати, поносити на плечах, ой.. :cry: Пояснюю, говорю, що важко, бо чесно, важко :sad: Залишаються пасивні ігри, але, бачу, йому скучно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Дівчатка, ану скажіть, що там з кавою? Можна, ні? Якщо так, то скільки? Чи є шкода для малятка?
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна.
    Якщо менше 5-ти чашок, то не буде шкоди. Якщо більше, то теж не факт що буде шкода, ну але цифра така.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1