Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    І алергії теж не мав правда, на шоколад і цитрус?
    Показники всі в нормі
     
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ну на цитруси і шоколад не у всіх дітей алергія, а по-друге як вже так, то дитина може зреагувати на будь-який продукт, що ви зараз вживаєте, того не передбачити.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  4. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Дуже дякую, ви мене заспокоїли, бо сиджу і слюньки впускаю на ті цукерочки, а тепер можна поласувати з чайочком
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    щось я розпереживалась, вчора на УЗД лікар так тиснула тим апаратом на живіт, що мене аж боліло, але я була під враженнями і нічого не казала. Вночі почав боліти живіт низом. Зараз незрозумілий якийсь стан. Боюсь що маленьку там тиснули і їй було погано))) Чи то я себе накручую... незнаю. Ввечері відчувала маленьку свою а зараз тихо, може спить... :sad:аж настрій пропав.

    Лікар могла щось зробити дитині коли так тиснула?
     
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Те що тиснуть тим апаратом то норм, а то нічого не побачать, а дитинка там під захистом, зараз собі напевно солодко спить ( моя теж ще не проснулася)

    Не накручуйте себе)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    напевно так і є бо ввечері танцювала всередині до 1шої ночі. Я тільки почала її відчувати і хожу як курка квочка:)))
     
  8. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Моя пів ночі не спала, хотіла щоб я по хаті ходила, що я й мусила робити. А зараз така погода думаю що спить, а то не раз помічала, що вона в мене на погоду реагує)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_haha: почитайте краще тут гілку про ГВ і не слухайте отих бздур.
    старший взагалі не мав, це і при тому, що всі кажуть, що 4-та група крові досить алергенна.
    а менший теж не мав, поки я минулого року (то йому вже було 1,5 роки) зі стресу не переборщила з солодким + він сам ще того наївся безконтрольно, то було б дивно, якби не висипало. А так алергії не маємо, якщо все в міру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    а я ще під час схваток, десь за 2 год. до народження синочка з'їла цілу чоколядку...чорний з цілими лісовими...така в мене була захцянка)))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    думаю що ви себе накручуєте...все добре з вашою малявочкою)) А в мене часто живіт нив після огляду в ЖК але дитятко там захищене)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Цитувати не можу. Поділюсь своїс досвідом.
    1. Їла солодке до останнього дня вагітності. Майже кожного дня цілу шоколадку зранку. Бо під час ГВ справді дуже хочеться,а незя. В молоко напевно ті всі солодощі не пішли, бо жодних проблем не мали і не маємо, ні прищиків, ні чогось іншого.
    2. Про положення я вже не раз тут писала. В нас до 34 чи 35 тижня було поперечне. Теж лякали кесаревим.
    3. А щодо обавиття, то в нас мацьопа не була обвита аж до останнього УЗД. На 39 тижні сказали, що 1 обвиття. Лікарка заспокоїла. Сказала, що тепер 2з3 діток з обвиттям народжуються. Так і не розиоталась вже до пологів наша красуня і ми без проюлем народились.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    чоловік як вкопаний дивився на монітор і поплив))) казав шо йому як мед на душу коли лікар казала як гарно дитинка розвинута.. от я після того узд боюся йти ставати на облік... мотивую чоловікові тим що це буде стресс і дитині і мені, обмацають обміряють як кота. Що вони таке робили що вас нив живіт після оглядів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    @tinimini в мене доречі живіт ніколи не нив, і брали мазок 1 раз, щоб подивитися чи там все в порядку, а так то тільки міряють пульс, дивляться на вагу і міряють животик, тиснути сильно ніде не тиснуть, так хіба легенько щоб малечу відчути...а ще прослуховують серцебиття.
     
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    ото прослуховування тим апаратом вушним, тицькання пальцями як дитя розположене, та ще й на додачу в мене майже весь час був тонус)
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Та? Хто казав? :) Їла і солодке і цитрусові до останнього дня.
    Навіть в останній день, коли почались перейми вночі, то під ранок я попросила чоловіка почистити мені апельсин і так в перервах між переймами з'їла.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Панікерка року знову тут) З великою ймовірністю йдуть води. Перейм як таких ще нема, ну трохи підтискає, але регулярність засікти не можу ще

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member


    Мені на курсах для вагітних з малою говорили, що варто взяти на пологи плитку чорного шоколаду, щоб мати змогу підтримати сили глюкозою
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та ну, Ви наш позитивний досвід виношування вагітності після підтікання вод на 29 тижні!

    термін - прекрасний, початок - теж. Тепер чекайте регулярних сильних перейм - і в добру путь!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    То я так робила. Ще крім шоколадки на пологи брала смоктальні цукерки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  21. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчатка , а як ви ставитесь до приймання вітамінів під час вагітності ? Була на прийомі в лікаря на днях сказав не пити ту хімію .І ще одне , хто стояв на обліку в Параскеви поясніть бо я щось не второпала аналізи сечі в них можна здавати чи ні :girl_sad: