Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Все можливо) З сином мені завжди спекотно було (5-7 місяць на літо припали), та й восени я ходила легко вдягнена. Загалом я холоднокровна :))), люблю прохолоду і свіже повітря, ненавиджу спеку. А в цю В я цілий час мерзну. Частково пов'язую це з неконтрольованим рівнем цукру (таке враження, коли я забагато з'їла/не те з'їла і рівень цукру вищий, то організм миттєво охолоджується і пробує сам себе зігріти потім. Важко пояснити, пишу, як відчуваю). Мною, особливо в першому триместрі як трясло, хоч Т повітря вдома була комфортна 19-20 градусів.
     
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    І мені зараз - то холодно, то душно) і то, протягом короткого проміжку часу. 14-15 тжн ;)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мене почала дуже пекти спина, не можу сидіти, під вечір взагалі терпіти важко. Яка може бути причина?
     
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Ви вагітні:girl_haha:
    А тепер серйозно.У мене так було.Просто нестерпний біль.Лікар радив локтьову позу,при можливості легку розминку.Я так зрозуміла,що дитинка тисне не хребет і розтягується м'язовий корсет...Якось так.
     
    • Корисно Корисно x 2
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    На порозі 38 тиждень - вночі мала такі тренувальні, що думала що сьогодні поїдемо в пологовий, але вдалось заснути і все перейшло) З старшою взагалі не було тренувальних, а тут вже не вперше.
    Лікарка просила їхати коли вже будуть регулярні перейми, що 3-4хв. Дитинка наша ще не перевернулась голівкою вниз, але лікарка пропонує настроїтись на приридні пологи, тому надіємось що все вийде.
    Зараз такий сонливий настрій, що тільки мрію про подушку)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Все ще буде) моя перевернулася в день пологів

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    А Ви відчули що дитина перевернулась, можливо рухи змінились?
    З першою вагітність я серед ночі почула що дитина змінила положення, тоді на 30тижні вона сіла попою, навіть форма живота зразу змінилась.
     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Подруга приїхала вже з переймами і відкриттям 7 см. Подивились узд - все ніби ок, тільки дитина попою вперед :). Спитали, чи буде так народжувати чи кр (це другі пологи). Народжувала природньо, єдине, в кінці важко, бо голова. Зазвичай, спочатку важко. А потім - плюх, полегшення :). Сідничками навпаки :).


    П.с. ще одна моя подруга народила 2 тижні тому. Перші пологи, вагітність в 1, 2 триместрі була під загрозою і це не перша вагітність...
    Мене просто непокоїть думка... Знаю, що, зрештою, то філософське питання... Але, якби не було стимуляції (такої наглої, напряму, в 40т5днів) - чи можна було б уникнути розходження кісток? Я просто дуже співчуваю, і ми з нею схожої комплекції, я першого народила 3500/52, а вона - 3600/53. То ж невже так по-різному повело себе тіло при подібних параметрах малюків? І тепер ще 2 тижні треба в корсеті лежати.. зараз хоч почала повертатися на бік, бо перші два тижня взагалі жесть була... І я вперше стикаюсь з поняттям розходження - то взагалі наскільки часте явище?
     
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Не відчувала, 2 тижні перед пологами лежала в лікарні, дочка стрибала сильно :) і поперек лягала, і ніжками вниз. А наступного дня після пдп-перевернулась і народилась

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Сьогодні була на другому УЗД, все добре. Очікуємо хлопчика :girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 11
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Причина у вагітності, скоріше всього, я би пішла до остеопата, якщо дійсно болить, терпіти біль не варто.
    Я цього разу отримала бонус з біллю спини буквально з перших тижнів вагітності, до остеопата попала аж після 20тижня, то як на світ народилась. Таз далі болів, але тут вже нічим не допомогти, кості розходились, от недавно зловила себе на думці, що вже не болить в тому місці, зате почало боліти в іншому)))
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ми ростемо не по днях, а по годинах, вже в ніякі штани-лосіни не влажуся :girl_in_dreams:
    Пішла сьогодні купувати ліфчик, з чашки А збільшились груди майже до С :boast:
    До речі, про ліфчики. Ви носите їх вдома, десь прочитала, що це необхідно для вагітних? :scratch_one-s_head:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Пишуть, що груди весь час ростуть, для уникнення розтяжок треба їх підтримувати. Я від початку вагітності перестала носити звиклі бюсти, дуже були чутливі груди, і перейшла на спортивний топ, ніяк не могла знайти нічого підходящого в магазинах. А от відносно недавно натрапила на магазин для вагітних і там були топи для годування від НМ, це просто любов, нігде нічого не тисне і форму тримає.
    З джинсами в цю вагітність в нас не склалось, живіт великий і дуже низько, все дико тисне. Сестра віддала мені свої вагітні лосини "на мєху", натягаю аж під груди їх))) відходила в них всю зиму, а зараз вже жарко, треба щось нове придумати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    І ми також ростемо:girl_in_love: Всі штани почали тиснути. Їздила вчора шукати джинси для вагітних, але нічого не купила. Мала з малим дуже зручні з вставкою на весь живіт, але завеликі тепер. Купила собі гарні вільні сукні, дуже зручно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я теж за такими полюю, але поки що безрезультатно :girl_in_dreams:
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На то ми вагітні, що ростем і ростем :girl_haha: Я вже писала десь, що фактично з початку В ношу вільні речі, бо некомфортно. Знайшла собі джинси і ще маю легінси до тунік і колготи під сукні/спідниці. Зимову куртку я доюзала: пішла по шву біля кишень :girl_crazy:, завтра вже в весняній піду. Пошила на замовлення вставку спец для вагітних, прикріпила до куртки, а воно таке велике на мене, ніби в три рази розмір збільшився. Зате нічого не тисне.

    @Sandoryk як ти?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. hedera

    hedera Member

    Мій обліковий лікар сказала не пити ніяких вітамінів бо в дитини буде діатез. Мені чоловік купив і каже пити. А я вагаюсь. Лікар каже їжте природні вітаміни. Зараз ні салатів не поїси... звідки тягнути з їжі ті вітаміни?
    А те що я втомлююсь навіть просто сходивши за молоком вниз в магазин то ніби шо тут такого, всі втомлюються. Я собі думаю що може мені чогось бракує. По аналізах гемоглобін і залізо в нормі. Пити чи не пити?:girl_mad::girl_in_dreams: Вітаміни Pre мама.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Важлива ж не лише вага/зріст дитини, а й також обхват голови і плечей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ я ще такої дурниці не чула. Я пила вітаміни кожної вагітності. Не всю вагітність і так через день. Але по банці кожного разу точно випила. Діатезу нема.

    Ви робіть як ви вважаєте за потрібне. Але на приплив сил, я б не розраховувала.
     
  21. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Всю вагітність пила елевіт плюс магнікум плюс йосен, ніяких діатезів нема. Не знайшла який у вас термін, якщо перший триместр, то так має бути - тяжко себе заставити щось робити і хочеться полежати, на другому триместрі має бути самопочуття як без вагітності, на третьому вже починає бути тяжко по відношенню до фізичного стану. Я не мала можливості лежати, бо двоє дітей-гуртки-школи, то зрозуміла, що поза межами дому почувалася краще, вдома якась лінь нападала
     
    • Подобається Подобається x 1