Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @ Anty та я теж ледве кочусь.термін як в вас. плюс ваги такий самий... ) але це вагітність. не вперше. знаєм ж) а ще в мене наслідки від попередніх вагітностей та пологів. і моральні і фізичні.. ( але в кого їх нема) а ще синуля істерики влаштовує мало не щодня... і хроніки в мене теж багато.. але то все в голові вашій і моїй .. ВІК тут ні до чого... бажаю вам добра і завжди почуватись молодою)
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  3. hedera

    hedera Member

    Від анемії людина не задихається. В мене вроджена анемія дуже рідкісна. Анемія це в'ялість, брак сил. При сильній анемії ви з ліжка навряд встанете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Сьогодні 40 тижнів, чоловік просив дочекатися весни і ми його послухали)
    Живіт здається опустився, вже частіше твердне, але дальше сигналів ніяких. Останні дні побільшало прогулянок, тому настрій вже набагато кращий.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як ти?

    Слухайте, а може таке бути, що живіт трошки зменшився? Останні дні таке в себе спостерігаю.
    Зазвичай зранку він менший ніж ввечері, але тут впродовж цілого дня він такий якийсь акуратніший став. Термін 25-26 тижнів.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2019
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене завжди зранку він менший ніж ввечері, оприділяю по випуклості пупка назовні, і під вечір мені трохи важче ходити і дихати
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Те саме. Та я мала на увазі, що навіть по вечорах він не такий великий як був, наприклад, минулого тижня.
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хто ходить в кросівках і в зимовій куртці той я. Осіння куртка не сходиться на животі, не зашпилятись - задуває дуже. Мій живіт доріс до неймовірних масштабів, на такому ж терміні з першими вагітностями не всі того живота помічали. Як я йшла в декрет з 1В в останній тиждень на роботі мені один співробітник зробив комплімент, що я схудла)))) З 2В на 33му тижні познайомилась в патології з жіночкою, яку мали кесарити, то вона декілька разів перепитала, який в мене тиждень, а потім ще питала, де мій живіт)))) А цей раз почала надуватись з перших тижнів, скоріше б потепліло
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Вночі вже засікала інтервал перейм, але за годину перестало зовсім хапати. Сьогодні ніяких ознак пологової діяльності, тільки здається пробка почала відходити, так що вже скоро. Завтра в чоловіка ДН, хотілося б зробити подарунок))
    Цілий день хочу солодкого, вже навіть згущонку відкрила)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я така щаслива, що замовила вставки до курток: вільно, нічого не тисне, з кольорами майже вгадали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Та я щось не думала, що так виросту. Сьогодні витягнула ще один плащ, він пошитий трапецією, думала влізу, ага, я то його зашпилила, але кожну складку на підкладці видно. Вже якось той березень перебуду
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я в грудні народжувала - в той рік було дуже тепло, як для зими (всюди земля, трава). То я останні тижні вдягала вязану сукню (щільна вязка, дуже тепле, нижче колін) та куртку не застібала взагалі (бо не могла :girl_crazy:).
    А взагалі, як згадаю (в мене 2 дитини зимові) - останній місяць важко гуляти, бо з гардеробу налазить 1-2 речі, а купляти нове/для вагітних було шкода грошей. Так то мені хотілось гардеробу різноманітного... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    До тепер ходила в зимовому плащі, який мала після першої вагітності, тоді була на 10кг більше). Зараз потепліло і малявка не спішить родитись, тому футболка і зимова куртка якраз добре)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Чекаємо синочка:girl_in_love:
    Дівчата, трохи впав гемоглобін. Чим піднімаєте? Яблука, буряк, гранат? Ще що?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    трохи впав це скільки? Мені нажаль харчування не допомогло, їла всього багато - гранати, хурма, мясо індика, говядину... нажаль довелось пити залізо в таблетках(
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Та не багато - чуть нижче межі норми. Просто мучить недомагання і мерехтіння в очах вранці. Тому хочу підняти.
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене був спочатку 98, сказала лікарка піднімати харчуванням, їла все що тільки мало залізо і через 2 тижні впав до 85 а ще через тиждень до 80... зустріла знайому медсестру то вона мені сказала що підняти вагітній гемоглобін харчуванням дуже складно, ще й зимою коли залізовмістких продуктів дуже мало
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я харчуванням підняла гемоглобін з 90 до 104 в третьому триместрі, третя вагітність. А от при першій вагітності піднімала не таблетками, а Еноантом (вижимка червоного винограду).
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Крім того, щоб їсти залізовмісні продукти треба ще й дотримуватись дієти, щоб вони засвоювались. Виключити чай/каву/солодке, окремо молочні продукти.
    В мене минулої вагітності весь час падав гемоглобін, тому в цю я вже перестраховувалась від початку, перестала вживати майже всю молочку, відмовилась від чаю і дуже обмежую солодке. Гемоглобін впав чуть-чуть, але це ніби нормально для вагітних
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Виписуємся з темки, народилась наша квіточка вчора, 8.03 (3100, 51см).
     
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4