Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вітаю!!! На таке гарне свято :girl_in_love: Нехай росте здоровенька :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Існує таке поняття як "втомлена матка"?
    (Після 5-6 пологів з інтервалом приблизно кожні 2 роки)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Діагноз такий? Не існує.

    Але є нюанс. Якщо кожного разу, чи через раз жінку «вроджують» і/або після пологів вона не відлежується і не відновлюється нормально, не годує грудьми, то може бути різні наслідки. Стоншення стінок, випадіння і ще певно щось з тієї ж опери. І ще якщо жінка має супутні захворювання, які прямо не стосуються гінекології, то теж може мати вплив.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В лікарів існує все :)
    А в якому контексті це говорять?
    Мені після 4 пологів казали, що"матка сама не скоротиться". Але матка вирішила інакше чомусь :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А чого вона мала не скоротитися?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "Зношена". Я цього разу попередила, що пошлють, якщо про стерилізацію почнуть.

    Але казали, що "від перерозтягнення" матка "слабка" і пологи треба буде викликати, самі не почнуться.
    І після пологів на УЗД лікарка все казала, що "для скорочення треба ж якісь ліки"
    То не лише мені, @Holly таким же в пологовому "годували"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Антересно, мені нічого такого не казали. Але то Жовква. В них там багато багатодітних.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені після 1 казали, коли другі? Після других казали: тепер не менше 5 років перерви. Після 3 (які були через 1,10 після 2), казали: завязуй. Після 4, які були через 2,5 роки після 3, сказали:рожай!!!! З такою фізіологією, роди щороку!) у мене матка скорочувалась ідеально, я на третій день після 3 і четвертий пологів виходила плоскою з роддому. Тому нікого не слухайте. Матка після енних пологів скорочужтся куди краще, ніж після перших
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, хто в темі - а зараз що, обов"якове УЗД грудей?..Дали мні направлення, до того жодного разу не було такого направлення. Ну й де можна ознайомитися з переліком обов"язкових аналізів при вагітності? Чи зобов"язана я здавати якийсь аналіз в приватній лабораторії, якщо в поліклініці нема відповідних реактивів? Мені дали 2 направлення в приватну - на сифіліс й гормони щитовидки. Покази до гормонів щитовидки, на моє обурення - в мене пульс 64 удари/хв, а то дуже зле :girl_crazy:, ну й тиск понижений.
    Я категорично не хочу двічі здавати кров з вени, я й того одного разу боюся, бо ще жодна медсестра мені з вени нормально не взяла, важко все вени зайти й дуже кров помалу тягнеться. Я, мабуть, саме через цю кров з вени так довго тягнула з обліком. А двічі цей кошмар точно не хочу.
    Ну й ще таке - УЗД на щитовидку - наскільки воно так само обов"язкове? Є безкоштовне в поліклініці, ал там потрібно записуватися, черга вже десь на 3 міс. Наскільки печатка від ендокринолога є важливою? Бо та тьотя якраз вперлася так само, що якщо я не пороблю ті всі платні аналізи й УЗД, то вона мені не підпише. Ну то може й фіг з нею?....
    Від різних скринінгів, ТОРЧів, глюзокотолерантного тесту, чи як він там, я успішно відмовилася, а тут тиснуть мені, що це обов"язково. Може десь щось змінилося, а я й не знаю?...Де почитати, чим аргументувати?...
    @Orman , ти часом не в курсі?....
     
  11. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    У нас у Вінниці обов'язкове, посилали мене робити узд щитовидки і грудей, коли ставала на облік, правда в нас таких черг немає, запис на тиждень наперед, зробила тай забулась
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Про узд грудей вперше чую. За щитовидку не знаю, так як лежала двічі в лікарні під час В і там робити узд щитовидки було мус, відповідно мала вже зроблені обстеження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Де це у вас такий бєспрєдєл?
    На сифіліс умовно обов‘язковий. І хай не свистять про приватну. Всі аналізи з вени беруть одним скопом віл/СНІД, РВ і гепатит. І всі в державній.
    Листок непрацездатності видають за фактом вагітності, а не за підписом ендокринолога.
    УЗД грудей теж не вимагали, і щитовидки теж і на гормони не посилали. І у вагітних вищий пульс, і ще обстановочка в ЖК сприяє.
    Коротше кажучи вони буріють. Може до завідуючого?
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2019 ---
    Так не буває. У Вінниці чи не у Вінниці - закон один для всіх, решта - самоуправство.

    @Тетянка попросіть в Ліди Коноваленко протокол про ведення вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Приєднююсь, як і про сифіліс і УЗД грудей. На щитовидку мене відправили, тому що я сказала, що в мене АТ, тому все логічно.
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тоді ніхто не «вроджував» за жінку, не рахував «перенос», і сорок днів охоронного режиму після пологів і підв‘язування, і ГВ, і плаценту не витягували насильно. Темні віки, що тут скажеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    4 поліклініка, Сихів.
    воно то так, але конкретно нема реагенту (чи як воно там називається) на сифіліс - на дверях кабінету висить повідомлення. Тому й думаю, що якщо здам ті всі, а одного не буде - то що, мене в пологовий не оформлять?
    Он завтра маю якраз то все з вени здавати, бо сьогодні не встигла на якихось пару хвилин .Бо з вени беруть виключно з 8 до 9, а решту крові можна здавати до 10 :girl_emo:.
    Записалася на УЗД щитовидки безкоштовне, хоч лікарка питала, чому не хочу на платне - то ж вже тоді буде, а по запису - аж в кінці квітня. Ну я сказала, що ніде сильно не спішу й зачекаю . УЗД грудей - то, виявляється, після 35 - обов"язкова процедура по віку. Ну то вже його сьогодні зробила в поліклініці по направленню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кхм, я після 35 була вагітна Ядвігою і Петриком. Не посилали на УЗД грудей.
    Про РВ - в пологовому можуть відправити в обсервації народжувати. Нічого страшного, але якщо ви дуже мнітєльна в пологах, це може нервувати. Хоча якщо буде ВІЛ і гепатит, то так і скажете - не було реактивів.
    Відсутність реактивів - не ваша проблема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. mariaakushir

    mariaakushir New Member

    Доброго дня! Я студентка 3 курсу Психології в Українському католицькому університеті і проводжу дослідження для вагітних жінок. Буду дуже вдячна, якщо долучитесь, дослідження дуже цікаве і може допомогти краще зрозуміти свої переживання та почуття до дитини:
    Дослідження вагітних жінок. Потрібні жінки з терміном від 2 триместру. Дякую!
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можна попросити набрати вам в окрему пробірку, щоб потім занести в іншу лабораторію. Це якщо вирішите все ж робити, щоб не колоти двічі вену. Але найкраще уточнити в лабораторії, як їм підходить, скільки крові треба, і, можливо, вони одразу дадуть свою пробірку. Я так двічі робила.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а обов‘язково ходити в кожну вагітну тему, і там це писати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1