Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. ohra

    ohra Well-Known Member

    Привіт! Третя вагітність, запланована відпустка, авіапереліт буде туди в 6, 5 тижнів, назад в 8. Хто літав на такому терміні, чи були проблеми? Дякую.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я літала приблизно на такому терміні. Про вагітність дізналася за пару днів до вильоту, теж трохи переживали, але все пройшло добре. Гінеколог казала, що головне не сидіти на сонці , а море, відпочинок - все це добре)
     
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А я прийшла понити((( У вівторок буде 39 тижнів, оскільки у мене в першому триместрі був вовчаковий і я на кардіомагнілі, то лікар каже, що будуть стимулювати, дав часу до п'ятниці наступної. Я вже себе так накрутила, так боюся тої стимуляції((( Так хочеться, щоб пологова діяльність почалася самостійно і приїхати в ПБ вже з активними переймами без втручань....Але свою старшу я народжувала в 41,3 т., тож сумнівно, що цього разу почнеться в термін((
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не бачу зв’язку вовчакового з стимулюванням. Теж була на кардіоиагнілі і не стимулювали, і до пологів взагалі ніхто не заікався про це. Дуже мені дивно з лікаря. М’яко кажучи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Вважають, що не можна переношувати( Ви приймали кардіомагніл аж до дати пологів ?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чому не можна? Якщо і перша дитина народилась пізніше 40-го тижня, то це більше саме Ваша схильність. Я приймала десь до 36 тижня. Все було ок. Жодних натяків на «не можна». Народжувала в Данкова. Були зауваження до положення дитини. До вовчакового жодних.
     
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Вовчаковий був всю вагітність. Клексан до 30 тижня, кардіомагніл до останнього дня. За стимуляцію моя лікар не говорила, навпаки заспокоювала. Народила рівно в 40 тижнів. Приїхала в пологовий практично з повним відкриттям. Кровотечі під час/після пологів не було.
    Вовчаковий в першому триместрі, на мою думку, не є причиною для стимулювання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якби вагітність тривала довше 41 тижня, то теж були б, якщо не зауваження, то наполегливі рекомендації "не ризикувати" і т.п., зуб даю. Це навіть при здоровій вагітності, без особливостей.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    У кого ви народжували?
     
  11. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    В Жемели О.М.
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Я знову понити) Пішов 41 тиждень, малеча сидить як партизан, ніяких передвісників. В четвер була на огляді, шийка змякла, але відкриття не було на то час. Чоловік вже косо дивиться, питає коли поїдемо народжувати, вже минулої неділі їздили з сумками, але повернулися і досі вдома. Самопочуття таке, ніби ще місяць ходити, нічого не нижче, не турбує. Коли вже? Пузатики, хто як себе почуває?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ще трошки :)
    Ви в Жемели? Приймає вона зараз?
     
  14. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    На жаль, ні, вона сказала, що не прийматиме пологи, то я на Батальній домовилася(((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Zolotse, не спішіть). Наплануйте собі щось таке цікавеньке, куди після пологів буде проблемно): кіно, концерти, пікніки, кава з коліжанками, шампанське з трускавками))). Всьо буде, нікуди не дінетесь. Але отак сидіти і чекати - то є важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Здалася я сьогодні в консультацію.Стала на облік, але одразу попередила, що максимум це здача сечі раз на місяць:girl_crazy:ну і ще одне узд.
    То як приписували наступний візити, то дуже питали, чи я можу в липні прийти хоч раз)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. galochkabaz

    galochkabaz New Member

    Дорогоцінні львівянки, форумлянки, майбутні і реальні мами! Дякую за все що ви писали і пишете, це гігантська підтримка!!!
    Я ледве дочитала цю тему, почала на 15 тижні, а вже 33)))але й відірватися не могла. Побреду тепер в Готуємось до пологів, чи щось таке... Ви круті!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Сьогодні понию тут в куточку.
    Відчуваю себе зле фізично, від того і морально.
    Важко сидіти на роботі, болить таз, + таскаюсь всюди з малою, бо садок закритий.
    Від того виснажена, погано сплю, нема часу на себе та якісь прогулянки.
    Нирки болять, пісок суне.
    Одним словом, мені страшно, від того що буде далі, коли ще пів шляху, а я вже нию :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже Вас розумію
    Старайтесь організувати собі якісь Ваші улюблені приємності. Фільм, улюблена їжа, гарний одяг, гарний запах, музика - все, що Ви любите
    Вагітність - це не хвороба, але випробування ще те. Я нила з 8 тижнів і до всіх 43 :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  21. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Зробила собі сьогодні вихідний.
    Тааак відпочила, повалялася з книжкою в траві, виспалась, навіть прибирання було в задоволення. От що значить просто ніде не летіти.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1