Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Ми народилися 1 червня, то в основному ходили в бодіках на короткий рукав, з 1 місяця носились в слінгу то в основному були у одному памперсі, вдома теж більшість часу були голенькі, мала ще десь по 2-3 боді на довгий рукав, чоловічки і тонкі штанці, 1 тонка бавовняна шапка, також був 1 тепліший чоловічок на випадок похолодання (в середині липня було кілька днів +16-18)+ легке покривало яким в основному накривались вдома вночі, ще мала костюмчик тепліший трохи, то вдягнулись десь 2-3 рази. Шапочку носили лиш коли було похолодання, вдома десь навіть після купання не вдягали
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lemeshchuk дуже дякую, що поділились. Бо що на холода брати то я орієнтуюсь, а на жару для таких малюків то щось не дуже)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, а хто тут в третьому триместрі?
     
  5. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Я :girl_smile:
    34 тижні
     
    • мімімі мімімі x 3
  6. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    І я :). 34тиждень
     
    • мімімі мімімі x 2
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    В мене зараз 41 тиждень. Казав лікар ще в п'ятницю лягати в лікарню, але я не поїхала. Не хотіла їхати туди на вихідні та й страшенно боюсь стимуляції. Це треті роди, минулі рази родила на 40- му тижні. Цю вагітність думала, що взагалі не доходжу до прогнозованого терміну, було якось важко. А воно так довго... Сьогодні вранці були вочевидь тренувальні схватки по 20 секунд, десь 3 рази з проміжком по 10 хвилин, потім інтервал 30 хв., потім ще більший інтервал. Як для тренувальних досить болючі.
    Знаю, що і 42 тижні можна ходити, але так переживаю, просто місця собі не знаходжу. Та й лікар рекомендує лягати, бо щоб з дитиною було все нормально. Вже і ходжу більше - нічого не помагає. Це очікування для мене просто нестерпно...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Kryhla вже скоро) кажуть фініки і чай з листя малини допомагають. Можливо «чоловікотерапія» прискорить процес.

    Хтось писав в розповідях що прогулянка на високий замок була дуже помічна) але я не знаю чи б на 40 тиждні туди видерлась )
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ага, я в 2015 році ходила тричі. :girl_crazy:Народила в 41 т і 3 дні. Але мені ніхто не дзвонив :), тому спокійно ходила і чекала на перейми. Приїхала в Мед з відкриттям 7 см.
    Так дивно було на Високому: дівчата з хлопцями обнімаються, «в них все життя попереду...», романтика. А я ото пузата в грудні вилізу, постою і назад чекати на перейми :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 4
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На якому терміні дитина займає положення головою вниз (так щоб вже більш-менш стабільно)? Бо я щось ніяк тих рухів зрозуміти не можу.
     
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Моя старша рівно в 28 тижнів перевернулась, я навіть відчула це. І так була до кінця. Молодщий в 24 перевернувся і до кінця .
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2020
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я першого разу не відчула. Тільки відчула в кінці як живіт опустився десь на 36т.
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У мене дитина була довго головою вниз, а потім в 38 тижнів опустилася вниз (вже не можна було легко прощупати голівку), потім перевернулась горизонтально (це був шок), а потім знову все стало на місця.
    Тому перевернутися може будь-коли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І ще питання вітамінів. Хтось п'є якісь вітаміни? Знаю, що штучні вітаміни сильного ефекту не дають, має бути здорове харчування і тп (над цим посилено працюю). Але маю проблему з гемоглобіном, тромбоцитами і загальний стан такий "не дуже". Сильно втомлююся, слабо себе почуваю. Залізо п'ю само собою. Для кращого засвоєння заліза лікар радить полівітаміни Ожестан. Одну пластинку пропила. Суттєвого ефекту не відчула. Поговоріть зі мною про штучні вітаміни. Будь-що мушу покращити свій стан, бо дуже хочу ВПКР. А з такими показниками, навряд чи хтось за мене візьметься.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на айхерб є на різний кошельок вітаміни. я пила типу натуральні Newchapter)
    а взагалі здайте аналіз на вітамін Д. здатність засвоюватись вітамінів залежить від Д
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2020
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee я не приймаю комплексні вітаміни. З таких що п"ю то йодомарин і вітамін Д (бо минулої вагітності мала проблеми з зубами, а кальцій гінеколог казала пити вже ближче до родів).
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нутріціологи кажуть що кальцій краще брати з продуктів- кунжуту наприклад..
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Я пила вітаміни і залізо. Втомлювалася страшенно, від заліза гемоглобін піднявся, а от самопочуття залишилось таке ж. В третьому триместрі стало легше само собою.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    найменша баночка 96 шт. і майже 800 грн... І ще не факт що підійде....
    Я планувала здати заодно з чимось. Не хотіла ради одного аналізу пхатися в лабораторію. Але поки нічого не треба здавати приватно...
     
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА при першій вагітності не помогло, емаль полетіла, лікувала потім 2 роки кожен зуб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На iherb мені складно відрізнити БАДи від справді вітамінних комплексів. З моновітамінами ніби зрозуміло, що то вітаміни (там чітко вітамін Д - це вітамін Д). А оті комплексні незрозуміло.
    @WinterDog а ви який вітамін Д п'єте? Наш?