Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee п"ю Олідетрим 2000, виробник Польша
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені ревматолог окремо казала за вітамін Д. Треба глянути яку вона дозу написала...
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вітамін д, яків будь який інший - лише після аналізу.
    Будь ласка, ніяких полі вітамінів. Передивіться відео Наталі Лелюх на ютубі (називається «битва нутрієнтів» чи якось так) - багато цікавого дізнаєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я їм американські вітаміни, комплексні і цієї вагітності дуже багато їм гранатів (щотижня, а в певні періоди і через день), яблука щодня. Наприклад, здавала аналізи на наступний тиждень після ГРВІ - було 118, а через два тижні - відновився 132. І це вже третій триместр, в якому гемоглобін в попередніх трьох вагітностях показував максимум 110.
    І ця вагітність в мене м’ясна :), бо в попередні якщо їла м`ясо, то мала проблеми з травленням.
    До речі, молочне їм дуже мало і дуже рідко, не хочеться взагалі...
    А ще планую грецькі горіхи та сині тіньові родзинки ввести в раціон :)
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2020
    • Подобається Подобається x 3
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    В мене обидві вагітності м"ясні. На щастя солодкого не хочеться взагалі. Але ця ще й кисломолочна, домашній сир, кефір, ряжанка за милу душу йдуть. З фруктів: яблука, грушки, цитрусові, ківі. А ще чорнослив і журавлина сушена.

    В мене з гемоглобіном навпаки, лікарка переживає що зависокий. 142 з початку вагітності і поки не падає.

    Направила до кардіолога, бо вона тиск завжди намірює то 130 то 140, хоча в мене по житті навпаки між 100 і 120. Он на вихідних голова боліла, то наміряла тиск 100/55 то легка кава і чорний шоколод враз помогли. Завтра зранку поїду до провіреного в приватну клініку, бо в тій поліклініці я стала на облік тільки через близкість до дому, і нікого з лікарів не знаю.
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Десь раніше писала, що в моєму оточенні є 5 вагітних плюс я :). Так от, час минув - і перша з нас зі своєю першою вагітністю вже на 40, може вчора вже народила :).

    Ще одна знайома, вагітна двійнею - більше тижня лежить в лікарні, готується до кесаревого. Їй в будь-якому випадку народжувати раніше пдп, бо якась специфіка з двійнею. Але якщо вона першу свою двійню (до речі, ніяких еко :) та родичів близнюків :), просто перша та ось ця третя вагітність - двійня) народила сама після стимуляції десь на 37 т, то зараз дівчинка ногами вперед, а хлопчик взагалі поперек... Зранку вона писала, щоб молились, бо сьогодні запланований КР, це десь, якщо не помиляюсь, 35-36т. І взагалі ця вагітність в неї важка - в день вона могла ходити годин 5-6, а в основному мусила лежати... Ось, пише, вже в операційній...

    Далі, вже місяць залишається носити до пдп ще одній моїй подрузі. Це шоста вагітність (має четверо хлопців :) і типу «з хлопцями легше, то-сьо...»). І нарешті ДІВЧИНКА! При всій своїй самовпевненості :), вона інколи ледь стримує сльози, коли її вітають з цього приводу (тиждень тому нарешті узд показало точно стать)). Може, на Пасху як раз народить.

    Далі, терміни в мене та ще однієї знайомої - по узд в нас однаковий термін :). Дівчата. В мене четверта вагітність та четверті пологи передбачаються, а в неї шоста вагітність та другі пологи...

    І через два тижні після наших пдп - ще одна знайома з першою вагітністю.
    Ось і прийшла весна :)
     
    • мімімі мімімі x 5
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Здала сьогодні аналізи. Переживаю страшне. Завтра буду знати чи допомагає той мій комплекс (харчування+ лікування)
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А я поспішу поділитись радісною новиною: знайома з двійнею щойно прийшла в себе після кр. Дівчинка 2190гр, хлопчик 2500гр. Уявляєте, ще вчора було 3 дітей, а сьогодні - 5 ))))
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нє, не уявляю... В мене такий мандраж від другої вагітності. Я щось так боюся і післяпологового періоду і всіх тих труднощів догляду за дитиною при наявності ще старшої, яка звикла, що вся увага на ній. А тут і двійня і ще троє старших. Дай Боже здоров'я мамі і діткам. І напевно підтримки (і допомоги) від близьких.
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я Вас розумію, сама така :girl_crazy:. Хоча, бІльший стрес був під час та після 3 вагітності щодо кількості дітей :)
    Моя знайома, хоч з багатодітної сім`ї (їх четверо і в чоловіковій родині четверо), та видно, що і вона потерпає від сумнівів, переживань та всього того, «а що люди скажуть» і т.п. А з іншої сторони, я беру деякі приклади з іх сім`ї. Вона з чоловіком медики (вона дитячий лор, а він кардіолог-анестезіолог-уздист). Коли одружились, переїхали десь км 40 від Києва в стару маленьку хату. І років 8 в них не було дітей. Аналізи в порядку - а не вагітніла. І ось в якийсь момент в 31 рік завагітніла одразу двійнею - їх діти на півроку молодші мого старшого. З перших дитячих грошей почали будувати велику нову хату - в минулому році навесні в’їхали (тобто, біля 7 років йшла будова та ремонти). За цей час і професійно росли, і перевелись в приватну медичну практику, ще й періодично заведуть то кроликів, то курей.... :girl_crazy:
    Так що є життя в багатодітних сім’ях
    Нічого, що я тут калейдоскоп розповідей про вагітності та багатодітних занесла? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я довго на другу вагітність наважувалась. 10 років... Я переживаю теж як донька буде ставитись до молодшого, але з іншої сторони я сама старша сестра (13 років різниці між мною і молодшою) і в принципі розумію, що така різниця у віці полегшує частково ревнощі, чи змагання за увагу батьків.
    Тут головне правильно поставитись до потреб і приділяти увагу старшій доньці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Особисто мене такі історії надихають і заспокоюють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ні-ні, навпаки. Мене такі історії заспокоюють. Зараз в мене перша вагітність, за кордоном, то лячно так, що капець просто - починаючи від думок про аналізи і пологи і аж до принесення дитини до хати. А такі історії показують, що все буде добре. Головне заспокоїтися і зібратися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Скільки старшій дитині?
    Дуже прості поради, які ви зараз можете втілити: навчити дитину знайти собі попити/поїсти без вашої допомоги і сходити в туалет, вдягнутися/роздягнутися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На момент народження меншої буде 3,5 роки.
    Вона частково щось вміє. Але в мене більше проблема в увазі. Бо хоч і вміє, але хоче щоб я посиділа поруч або щоб я щось зробила. Наприклад, вона сама приносить горщик з ванної, сідає, а потім виливає. Але часто просить, щоб я принесла горщик, або просить погодувати її. Звичайно, нікуди діватися і буде робити сама якщо я не зможу. Але це буде стресово.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ви молодець!
    Пс. Навчіть ще дупцю витирати, хоч якось. А то в нас була стандартна ситуація: я вкладала малюка (старшій було 2 з копійками), а старша кричала на всю хату «я покакала!». І я розумію, що як зараз піду до неї - меншу вкладати по новому.
    Ще навчіть бути тихо, коли хтось спить («спіть» час-від-часу вдень по черзі з чоловіком)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member



    Тішить трохи, що оті перші місяці припадуть на літо. А влітку все ж легше вийти погуляти. Тим більше ми в селі живемо.

    Тепер маю нову гризню: карантин. Я звичайно сподіваюся, що до червня його не будуть продовжувати (в пологових). Але страшнувато опинитися самій в пологовому. Мій попередній досвід був важкий з постійною наявністю когось з рідних.
     
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee я родила 10 років тому якраз був карантин від свинячого грипу. На родах я була сама, звісно в мене були природні, а не касарево, але вони були складні, була я шита.
    То нічо потихеньку помаленьку, дали собі раду. Медсестрички носили передачки, бо перший-другий день я ще по сходах не могла спускатись. Помогали в душ сходити в перший день.
    Але і тоді ті хто брав платну палату могли з собою когось мати зі супроводу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене старший гіпервимогливий до уваги, і він просив годувати, одягати (він і досі просить), але хочу сказати, що саме з немовлям вдруге легше, і якось те, що воно, наприклад, весь час на грудях, не робить маму такою безпорадною, як вперше (в мене, принаймні, так було) і виходить, що і старшій дитині можна таки дати увагу, хоча, звісно, багато що поміняється і всім доведеться звикати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Спішу повідомити гарну новину: гемоглобін піднявся :girl_curtsey:. Зовсім трошки, але я рада, бо як мінімум не впав ще більше.
    З іншої сторони щось не ок з аналізом ЗАС. Але я сподіваюся, що то якась помилка. Або ж не треба було жерти шоколад ввечері напередодні здачі...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1