Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Ой ,ну і супер якщо так ,бо перший раз я йшла з роботи у декрет.А тепер не працюю ,тож мушу сама взнавати ті нюанси і ще якісь справки збирати треба
     
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    спека-спека-спека-спека. мені здається, я нічого не знала про спеку до минулого літа. про отой стан, коли ти - як морозиво на тарілці, яку забули забрати з сонячного підвіконника. спека вдень, задуха вночі - і я роблю кожної ночі з 2:30 до 4:00 божевільні речі, як для такої години: йду в душ, розкладаю диван в сусідній кімнаті, стою на балконі і слухаю, як малюсь тукає всередині живота. напевне цікавиться, з якого то дива ми виперлися в спідньому на балкон і стоїмо тут посеред глухої ночі :)

    в понеділок моє третє узд. на той раз в приватному кабінеті, а не держклініка - колись я зберуся і накатаю великий пост про те, як ведеться вагітність в Італії. в приватників є плюс - зі мною нарешті зможе піти чоловік і подивитися на екрані на малюся. і ще один плюс - це буде на 9 ранку, може встигнемо до особливо жахливої денної спеки ? :)

    прихали мої, ну тобто синочкові, речі :) такі крихітні чоловічки, бодіки, рушничок з капішоном після душу. я вже обрала візочок і колиску, але замолю десь у вересні, щоб не займало поки місце в квартирі.

    А ще мене дивують люди, які кажуть "тобі не можна нервуватися". А потім йдуть до лікаря на 10 годину ранку і не даються чути після візиту аж до 17. На дзвінки і повідомлення мої не відповідають :) а потім такі "ну та ми ж для твого блага, щоби ти не нервувалася". Рілі? От рілі??? Я сказала "добре, я зроблю теж так. Передзвоню вам, коли їхатиму в роддом, а потім - через три дні! Ну щоб ви не переживали лишній раз :) "
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    були на 3 узд сьогодні, малюсь знову перевернувся, на цей раз - головою донизу :) чоловік мій каже, що лялик має мій профіль, не знаю, що там можна на тому екрані від узд розглянути правда :girl_haha:
    моя вагітна проза - то хвороба моєї мами. сестра є під боком з нею, розривається правда між роботою і мамою... а я не можу ніяк приїхати через ті кордони/скасування літаків і моє поновлення документів... і їхати на 28 тижні трохи страшно і в плані того, що спека, і в плані того, що то буде дуже велике нервове навантаження.. головою то я розумію, що відповідаю зараз не лише за своє здоров'я.. але від тої ситуації постійне якесь безсилля і тягне весь час плакати... тільки коли молюся знаходжу якесь душевне заспокоєння ненадовго... от зараз пишу ці рядки і знову ледве сльози стримую..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ех, одна я тут пишу :)
    Малюсик рухається все цікавіше і цікавіше :)
    Особливо коли чує музику, яку ми з ним вже раніше слухали :) має, як мені здається , улюблені пісеньки:)

    А тепер про сумне... Заспокойте мене хтось..я переживаю за маму свою, ну бо то моя мама і я не можу не переживати за її здоров'я, і паралельно на мене накладаються страхи, що оті мої переживання відобразиться якось на синочку...хоча думаю, то часті переживання через вагітних: за те, чи буде все в порядку з малючком, чи буде він здоровим...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Ще є я ,але я не пишу ,бо доброго поки нічого нема ,навіть розказувати не буду .Лише додам не переживай ,бо то нічого не дасть,так мама рідна людина ,найближча і то не можливо бути байдужим,отже шукай рівновагу.Бо в ній є спокій.Люди переживають всякі біди ,всякі стреси і діти родяться здорові ,тому не шукай лишніх хвилювань.А мені в суботу на узд ,чекаю .Але якщо чесно,моя вагітність пролітає десь мимо мене...нема коли нею кайфувати як то було вперше.Зараз наче я то я ,а мій живіт ,то він росте ,а я не маю часу на нього...час летить..
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я була на узд ,таки піднялось моє кріплення плаценти ,ура .Зауважень не мала узедист.Тай з малою ,лише спостерігати лікар сказала,отже не так страшно певно..І від того я рада.А решта ,я промовчу бо нічого доброго,карантин нас всіх вже дістав...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Gemmy

    Gemmy Member

    Оце і в мене так. Ще й поговорити про свою вагітність ні з ким: -+ однолітки вже всі понароджували і мають дорослих дітей. Моїй теж вже 11, і от реально стільки всього забулося за цей час...
    Нічого, з вересня піду офіційно в декрет і сподіваюсь надолужувати :girl_yes:
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Тут можна поговорити і згадати чи підказати,от і я знов тут ,бо ніби 5 років пройшло,але трохи призабула ,як і що і коли..думаю форум все нагадає поступово.Добре що хоч якийсь досвід вже є.
    Мене засмучує той факт ,що таки певно треба буде родити в час карантину ,і нікого зі мною не пустять,буду одна.Я вважаю це так несправедливо...хоч бери і кричи .Ну чому так ?
    Може та зараза мине? І перейде?
     
  10. Gemmy

    Gemmy Member

    Досвід у мене чудовий :girl_crazy: Я ніяк не готова була народжувати на 37-му тижні і за пару годин. Добре, що в пологовий встигла доїхати
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А на коли в Вас пдп? ;)

    Пишіть тут, ми з Вами поговоримо :) якщо що, то в мене теж в реальному світі нема з ким поговорити: хіба чоловік і одна коліжанка час від часу і все :)
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gemmy як я вас розумію. в мене між дітьми різниця 10 років) Чесно кажу багато чого забулось, але очі бояться а руки згадують) і як то мацьопство одягати і як з тим всім раду давати. Але багато в чому і легше, бо ті речі з якими стикалась за першої дитини, зараз вже знаєш як справлятись.
     
  13. Gemmy

    Gemmy Member

    1 листопада. Але ж я тепер тій даті не вірю з попереднього досвіду:girl_smile:
    В мене так легко йде вагітність, майже як перший раз, що я не дуже чимось в переймалася. Лише вени сильно вилазити почали, причому таке враження, що всюди.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2020 ---
    @WinterDog як доглядати за дитиною я щось не боюся, бо свого часу мені нікому було допомогти, а чоловік дуже багато працював. То все сама робила і впевнена, що згадаю. А от пологів боюся) Я народжувала без всіляких домовленостей в райцентрі Закарпаття. І то все якось так просто було. А то Львів, купа якихось складностей і деталей. В мене дике бажання ні з ким не домовлятися і приїхати на чергову бригаду. Я і так жодного лікаря не знаю особисто і як пройдуть саме мої пологи навіть в найчудовішого лікаря - ніхто гарантувати не може.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gemmy я за пологи теж дуже переживала, бо перші були дуже складні. З лікарем домовлялась, бо мала певні нюанси по вагітності. другі були набагато менш травматичні і стресові порівняно з першими.

    а з малечою першою теж ми з чоловіком самі раду давали. А зараз чоловік через карантин з дому працює, то мені легше (йому думаю ні :)).
     
  15. Gemmy

    Gemmy Member

    Думаю я, чи не піти на якісь курси для майбутніх мам. Ну там, щоб навчили, як дихати, що робити. Свого часу в мене такого в місті не було, та й інтернет такий собі був. Лише книжка якась, на всі випадки - від зачаття до 3-х дитячих років.
    Але і не знаю, чи варті ті курси? Перші пологи були швидкими, якось лише пару годин було від того, як приїхала з сумнівами, що щось не то, в ПБ, до народження донечки. А то ж ніби наступні пологи ще швидші можуть бути.
    Скажіть, як ви готуєтесь до пологів? Що читаєте, дивитесь, відвідуєте? Якщо кинете лінки, буду мегавдячна :girl_smile:
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    я по своїй натурі дуже довіряю книгам. Тому поки прочитала: Пологи без страху Дік-Ріда, одну з книг ВІльяма і Марти Сірс (ту, що про пологи), почала читати Гіпнороди (але читаю перед сном, то в мене 2-4 сторінки і я вже вирубалася).

    Дивлюся в Ніни Заченко на каналі є гілка про пологи (там щось до 10-ти відео, слухаю, щоб від дурних думок відволіктися) + відео від Кобаси. І хочу ще купити експрес-курс від Сакури (бо їхній великий курс мені не підходить по годинах + я не люблю дуже сильно заняття по розкладу, вони мені на нерви діють). ще багато слухаю про ГВ, про організацію побуту з дитиною. бо допомоги нема звідки чекати, та і не факт, що я би її прийняла.

    То мої перші пологи, тому я досить таки хвилююся. + народжую не в Україні, тому боюся дуже мовного бар'єру - на разі мені обіцяють, що пустять зі мною чоловіка на пологи, але з тими вірусами/пандеміями і т.д. хтозна як ситуація на кінець жовтня виглядатиме. з іншої сторони, я розумію, що який би лікар не був чудовий, ніхто за мене мою дитину не народить. і я люблю сама розуміти, що з моїм організмом робиться.

    а по вагітному "звіті": малюсь перевернувся. ну не любить моя дитина бути головою вниз :) тепер він лежить поперечно. ми успішно з моїми нервами і переживаннями добралися до 30 тижня. і я починаю думати, що все таки може вже пора трохи скуповувати якійсь речі для малюка. тут мене виручила свекруха, яка, здається, скупила весь асортимент дитячих магазинів. , частину одягу я купила сама через нет. треба би було його попрати чи що...і може би візочок замовити? вже навіть мій чоловік почав трохи мене "термосити", що може би вже якось готуватися не лише морально і розумово.

    останні дні мене турбує мій живіт внизу - хапає/твердне і трохи поболює. часом мені доводиться прямо посеред дороги зупинитися на хвилини 2, подихати. щось то ранувато на таке тверднення чи ні? і ребра справа. понеділок візит до лікаря, послухаю, що мені доброго скажуть :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А чому не вірите в пдп? Пдп - це день, плюс-мінус 2 тижні від якого з величезною ймовірністю відбуваються пологи (у деяких країнах навіть більші межі: мінус три - плюс два тижні). У вас було поза межами цього проміжку часу?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну вот я не вірю. І в мене були пологи поза межами цього проміжку.

    В форумлянки були пологи в 37 тижнів, я так зрозуміла.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    37 тижнів якраз потрапляє в «пдп мінус 3 тижні»

    Щодо пдп є питання як вона порахована. Чи враховувалась тривалість циклу/дата овуляції (то я не до вас, Орман, а на загал).
    І наступне, як я писала в минулому дописі: «величезна ймовірність», але то не є 100%.
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    О,
    Така ж дата як і в мене
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба