Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Gemmy

    Gemmy Member

    @Rapsodiya, дякую, що ділитесь. Може, щось і для себе з цього виберу) Я ще на якусь йогу зібралася, бо раніше більше рухалася, мені активності бракує. Але хочу правильно це робити. Пробувала якісь додатки на телефон ставити, але щось мені не зайшов жоден.

    По наївності, малоінформованості і молодості вважала, що то +- тиждень, а ніяк не 3 :girl_smile: Тому 11 років тому була не готова народжувати від слова зовсім. Речі для дитини приїхали на наступний день після пологів разом з моєю мамою, в мене було лише те, що чоловік похапцем купив в найближчому магазині (смішно згадувати). Як рахували тоді мені той пдп - вже й не згадаю. Варіант був один, тому в мене й не було сумнівів.
     
  3. Anty

    Anty Well-Known Member

    Привіт, дівчатка! Я втретє в темці) Якщо перші два рази були сплановані, то цього разу Кіндер-сюрприз. Завжди мріяла мати троє діток, але напевно сама б не наважилася. Маю багато страхів цієї вагітності: те, що мені 35 на носі, що другій дитині ще і двох років не буде, коли народиться третій малюк, коронавірус, що попередня вагітність проходила важко і чи не буде гірше цього разу...
    На разі у мене десь 6 тижнів. На УЗД ще не була. Перебуваю на ГВ. Дівчата, хто відлучав від грудей під час вагітності? Читала, що найкраще це робити на двадцятих тижнях. Зараз ми досить часто їмо цицю.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щиро вітаю!
    Не розглядаєте варіант тандему? Адже малюк ще такий малюк, як на мене, на можна буде згладити багато і так стресових моментів після появи найменшої немовляти.
    Моєму було три, коли народився менший. І такий мені малючок ще був, не хотілося забирати в нього ту радість і зв'язок. Але так сталося, що в другому триместрі сам відлучився (йому було 2.10).

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    Зараз доні рік і 3 місяці. Поки годуємося, але надіюсь на самовідлучення. Не знаю чи фізично потягну тандем.
     
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Мій настрій сьогоднішнього вечора можна описати як "прокинулась небога!". Я раптом допетрала, що ми на 34 тижні, до пдп місяць і 9 днів, а в мене є лише 3 пачки салфеток вологих (на холєри я їх купила), шампунь і милко дитяче, ковдрочка-мішок в каляску, трохи одягу і всьо! Тому нині я в терміновому порядку прала речі на 0-3 і ковдрочку.
    Але найбільше мені страшно, що я не справлюся - купати, доглядати, кормити :) mamma Mia!
    Місцева медична система мене тішить. То можна мемуари писати :) колись зберуся з духом і напишу. А поки я вся в думках, що би то собі, крім власної голови, підготувати до появи малюка так, щоб потім я не стрибала, як покусана, в останню секунду
     
    • мімімі мімімі x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Читайте про ГВ щоб потім не стрибати як покусана. А мити дитину можна перший раз і через місяць. Вже якось впораєтесь.
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2020 ---
    До речі, шампунь спокійно можете на пів року відкласти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Всім привіт.:cofee:
    Я тільки на початку другого триместру, перший якось пронісся за купою справ, роботи, непомітно.
    А нещодавно сходила на перший скринінг, подивилась на маля і зрозуміла, що приділяю замало уваги своєму станові.
    Зараз з цікавістю читаю темку.:heart:

    Маю такі самі думки. Перший раз я домовлялась з лікарем, а тепер не знаю що робити. Пологові в нашому місті нагадують конвеєри, куди без грошей потикатись - робити собі нерви, а я не маю наразі ні нервів, ні грошей достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Про шампунь і мило згідна. Не треба воно вам.
    Я перший раз скористалась шампунем, коли вже десь після року дитина обмастила собі голову йогуртом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    І мені на жовтень родити ,правда дата скаче ,неспівпадіння на місяць,хто зна коли застане:girl_haha:.Я вже дістала свій список в роддом ,частину склала на купу ,дещо вже купила ,речі перу ,залишилось докупити дрібниці.А ще важливо каляску купити ,ванночку,підставку,матрас,постіль в люльку,от думаю що краще брати олійку чи молочко від бюбхен?
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2020 ---
    Доречі цього разу не купую шампуню,мила і решта непотрібної хімії...соску і пляшку теж не купую.за першим разом це виявились непотрібними речима .
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka я брала la roche флуїд від 0+ він мені ніжніший і на шкірі дуже делікатний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я вже задовбалася відбиватися від навязливого бажання деяких родичів купити мені вже пляшечку.. до слова, я її маю: отримала в подарунок при купівлі сукні :girl_devil::girl_devil: я розсміялася і сказала, що якщо все піде добре, то я буду ту баньочку використовувати як мірний стакан на кухні :)

    Список в роддом тут малий. Мамі - сорочку на пологи, яка розшпиляється до низу, тапки і креми/мило (ну свої засоби гігієни по бажанню) + білизну і оті прокладки чи труси-прокладки на після пологів. Малюкам - шапочку і носки, два бодіки і два чоловічки.
    Але я з тих людей, які люблять мати все під рукою, тому в мене пункт про особисті засоби росте як на дріжджах! Але все то має бути складені не в сумку, а в валізу малу - одна сторона валізи для мами, друга для малюсика.

    А чого дату посувають? Ну не в конкретно Вашому випадку, а загалом. Мені поставили на 21 жовтня, а в чоловіка за пару днів до того день народження :) я сміюся, що народимо саме на його день народження і матиме подарунок :) я дуже хочу народити в жовтні - якось той місяць мені подобається так, тут він теплий і сонячний. Але хтозна як все піде ;)
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya правильно тримайте свою лінію щодо ГВ) ви ще дізнайтесь чи є у вас консультанти з гв чи лактологи.
    Я цього разу одразу звернулась по допомогу, і не мучилась як зі старшою кілька тижднів поки налагодила самостійне правильне прикладання.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моя сестра в пологовий мала цілий багажник речей. А я з сумкою спортивною ходжу

    Дату почувають в залежності від розміру дитини (ну в нас так). Але то видами по воді писано мені з другою дитиною в 37 тижнів сказали що можна вже родити, бо він мав 3кг, а він народився через 5 тижнів з вагою 3,5кг.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчатка, у нас є тема про потрібні-не потрібні для малюка. Почитайте.
     
  16. Anty

    Anty Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2020 ---
    У нас іде 9-ий тиждень. На восьмому вдома всі похворіли. Чоловік з малим малим 37,5 і кашель, а ми з малою 38,2 і тільки нежить. Двічі прийшлося пити парацетамол. Боюся я тих ГРВІ в першому триместрі. Після тих болячок токсикоз якось усилився. Тошнить цілими днями і ночами. От ще така тема - останні дні просинаюся серед ночі (як ото тепер) і не можу заснути від нудоти. Вчора таки вирвала. На разі тримаюся, попиваю воду. Купила собі водичку Рео в аптеці. Вдома нічого не можу зробити через той токсикоз. З малою ледве виходжу гуляти. Краще стає, коли поїм, але ж не все заходить в такому стані. Ну поки якось так. І чомусь дратує мене ота літньотепла погода. Хочеться зимна і дощів, таке враження, що тоді трохи попустить))) Дівчата, а чим ви рятуєтеся від нудоти?
    А ще обрала лікарку, до якої буду ставати на облік, бо до тієї, що вела мою попередню вагітність, не буду точно іти. От треба якось зібратися і піти на наступний тиждень в ЖК.
     
  17. Anty

    Anty Well-Known Member

    Ще почало мене дратувати ГВ. Коли були хворі, донька мала температуру і відповідно не злазила з грудей. А я сама себе погано почувала і ніяк не могла напитися, щоб і їй і мені вистачило тої рідини. Ну і ще соски стали чутливі і коли вона погано бере груди, а зажовує, то капець як неприємно. Але відлученням в нас і не пахне. В неї ріжуться на разі кутні нижні зуби. Груди просить часто. Хіба коли на вулиці, то забуває. А вдома підходить, кладе мені руку на груди, мугикає типу "мама давай цицю") ну і як тут відмовиш) ну і ще вона дуже мамина. Вночі коли просинаюся в туалет, а вона теж проснеться, то так плаче, ніби я її не з татом залишаю, а саму. Не знаю як то буде, коли народиться найменша дитина. Але ще до того є час, може якось устаканиться.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мені від нудоти дуже помагала ефірна олія м’яти. Я маю від дотерра, тому не боялася її в рот капати. Як рукою знімало, але не надовго. Правда, від неї з’являлася печія, тому мусила знаходити компроміс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ох, я вас розумію. Токсикоз прийшов до мене без попередження на 8 (вроді) тижні посередночі ;) мені допомагало їсти дуже потрохи (буквально один-два кусі) але дуже часто. Воду теж по пару ковточків, чай м'ятний. Їжу обирала таку яка немає виражених смаків і текстури. то просто треба перетерпіти. Так особливо паскудно мені було тижні 2-3, потім з'явився апетит мінімальний і смак продуктів повернувся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Anty

    Anty Well-Known Member

    Мене мучить з початку шостого тижня. Я собі думаю може посилився після перенесеного ГРВІ. Попередні тижні було легше. А зараз просто капець. Нічого в горло не лізе.
     
  21. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені помагали мятні льодяники, як дуже погано було - то мятні жуйки. Також хотілось прохолоди, весь час при відкритому балконі спала. В більшості токсикоз проходить до 8-12 тижня.