Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Гигиги, а в когось до 30-32-36 тижня )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Мене рятував тік-так, постійно в сумці носила. Але токсикоз періодично накатував до тиждня 25, не так щоб кожного дня але бувало. А потім почалась печіяяя:girl_crazy:
     
  4. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Привіт, дівчата. Випадково знайшла цей форум і дуже зраділа. Третя вагітність, 22 тижні майже. Вже двійко хлопчиків є, на цей раз обіцяють дівчинку, але якось невпевнено, тому чекаю третього узд. Молодшому недавно виповнилося два. Ця вагітність незапланована на відміну від попередніх, але ми їй раді)) Токсикоз був у першому триместрі, помагали фісташки деякий час.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    Будемо дружити) у мене теж третя вагітність і теж непланована :)
    Хворіла я на 8 тижні. 2 дні мала температуру 38,2. І якось переживаю. Дівчата, мав хтось ГРВІ на ранніх термінах і якось позначилося на дитинці? В мене з старшим було теж легке ГРВІ в першому триместрі, але без високої температури, може до 37,5. Малий має гемангіому на спинці. Не знаю чи пов'язано це, але питали мене чи не хворіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я хворіла під час першої вагітності десь на такому ж терміні, може чуть раніше. Не пам'ятаю, яка була температура, але приписували біопарокс, локальний антибіотик, бо вже переходило у серйозніше захворювання. Все добре було. Легкі простуди були і під час другої вагітності. Колега на роботі до четвертого місяця не знала, що вагітна. Не знаю, як так вийшло. Теж сильно хворіла, ще й пила серйозні ліки, а потім виявила, що чекає дитину. Дуже переживала, але дитина народилася здорова, в школу піде на той рік. Взагалі на таких ранніх термінах часто, якщо є негативний вплив на ембріон, то буде одразу викидень. Якщо вагітність збереглася, то має бути все добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Anty, я під час вагітностей хворіла ГРВІ. Раз-два, а то і три. В третьому триместрі четвертої вагітності перехворіла на грип. Лікарка привязувала появу лакун на плаценті наслідком того, що я хворіла. Інша лікарка пояснювала ці лакуни, як наслідок частих вагітностей :).

    Дитина по показникам розвивалась нормально, народились здорові, все добре. Спостерігайте себе, пийте гаряче з антиоксидантами (лимон, калина, малина...), багато пийте... Ви знаєте то і самі :)

    Гемангіоми є в кожної моєї дитини і в мене також. Я так і не переконалась яка причина. Вважаю, що то спадкове. А версій - від вживання вагітною мамою алкоголю до ознаки надзвичайної обдарованості дитини :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. irenkab

    irenkab Member

    Всім привіт в мене вагітність 20 тижнів. На узд помітили опалесценсію вод. А перед тим узд я якраз мала якийсь вірус, мала з садочку принесла. Температура 37 і насморк декілька днів. То лікар сьогодні налякала, що потрібно через 2 тижні зробити знову узд, щоб знати, чи води дальше брудні і чи немає відставання в розвитку малюка. В мене доречі теж у донечки є гемангиома на животику. Казали, що з часо пройде. Їй тепер 4 роки, трохи зблідла, але є.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ночі мої,ночі. Думаю, стелитися треба в туалеті, бо і так туди по 100 раз бігаю. А ми тим часом добралися до 38 тижня. І я мала цікавий досвід з лікарями: одна мені сказала "менше їсти" (а я хотіла сказати "вам би теж не завадило тої поради дотриматися"), а друга "що я майже ніц лишнього не набрала" (ну в сенсі все в межах норми). Мій настрій змінюється від "о мені страшно/скоро пологи" до "ну поскорше вже би" за секунду.
    Посилка з ковдрочкою і моїми сорочками і теплими лосінами їде архи довго..побоююся, що вона не встигне) добре, хоч візок вже є :) такий, як я хотіла :)
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
  10. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    З тою вагою то теж не все так однозначно. За першої вагітності набрала десь 12 кг, малий був 3400 і народила відносно легко. В їжі себе не обмежувала. 12 кг, то звісно не капець-капець, але в ту вагу, що була раніше, я так і не вернулася. За другої вагітності я з кінця першого триместру дуже слідкувала, щоб не набрати лишнього. Їла достатньо, але лише пх, в солодкому, випічці, жирному, смаженому себе обмежила. Набрала десь 7-8 кг, з полового вийшла легша, ніж була до вагітності. І що? Малий важив 4 кг, ледь народила, ще й ключицю йому зламали при пологах. Єдине, що у форму легко потім вернулася. Це, звісно, плюс. Зараз тримаюся середини, стараюся не обжиратися, але маніакально за кожною калорією не слідкую, розвантажувальних днів поки ще не влаштовую, може, пізніше вже.

    Я купила собі сьогодні теплі лосіни і зручний бюстгалтер для годування. Вибрала в інтернеті, але їздила міряти і забрала з магазину. Добре, що так зробила, бо в магазині наміряла інші моделі, значно зручніші. Хотіла бюстгалтер топ, але незручно мені вдягається, взяла звичайний з натуральних тканин. Сорочку одну для годування маю ще в нормально стані, треба буде ще одну на зміну взяти, але то можна і по інтернету вже. Вийду в декрет, то буду вже помалу докупляти, чого ще не вистачає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    А в мене по місячних на вже родити,а по узд ,ще трохи.Сумки спаковано .Багато куплено,з лікарем ще не домовлено...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Gemmy

    Gemmy Member

    А я таки вирішила не домовлятися, приїду на чергову бригаду. При нормальному перебігу пологів сам лікар не потрібен, діє лише акушерка. А я ж себе і так настроїла, що в мене все буде добре Боялася лише за свої вени, бо досить повилазили в різних місцях. Але нарешті була в судинного хірурга, який мене заспокоїв і прописав панчохи. То я знову заспокоїлась.
    Ми уже на 37-му тижні і плацента вже дозріла (по УЗД), так що я вже на валізах, хоча і вмовляю чоловіка ще прогулятися в ліс по гриби :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, та у вас тут рух по повній до фіналу! Щось я давно сюди не заглядала :)
    Читаю і згадую ті всі настрої, підготовку... Я не знаю, як у інших жінок, але в мене під час вагітності десь в свідомості горить червоний сигнальний ліхтарик «всьо, ніяких більше вагітностей». А після пологів з`являється зелений «допускаю ще одну вагітність» і мерехтить в режимі очікування.

    @Gemmy, їдьте по гриби :). Я от вчора їздила (правда, народила чотири місяці тому...) - одне задоволення, попри те, що майже весь час дощило.
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2020 ---
    @Rapsodiya, я заглянула в тему, бо згадала про Вас... ніби Ви вже мали термін їхати до пологового :girl_crazy:
     
  14. Gemmy

    Gemmy Member

    Майже вмовила чоловіка на середу) В мене стільки енергії і азарту в лісі з'являється, що пару годин спокійно ходжу-бігаю. А просто містом чи парком прогулятися - то через пів години мені вже нудно і важко
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    ПДП маю на 21.10 (то якраз 40+0) сьогодні робили КТГ і зазначили нове за тиждень, от думаю: приїдемо ми за тиждень на КТГ чи вже буде малюсик з нами і не треба буде?)) В мого чоловіка 16 день народження і я жартую, що народжується прямо в той день))
    Читала тему про передвісники- в мене поки опустився живіт + останні ночі бувають тренувальні, але великі проміжки... Тобто вони поки геть ні про що )) по тутешніх нормах, ходити спокійно можна до 42+1, а далі здаватися гінекологу на огляд. Тому ще маєм трохи часу))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ого, круто 42+1!!! Теж так хочу.
    В Німеччині вже з 41+3 починають дуже сильно задовбувати, особливо якщо перші пологи. Тому знаючі акушерки люблять трошки «посувати» офіційний пдп
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    А я вичитала у фб ,що Джамбула до 15 закритий ,от і побігла дивитись чи то правда.Заодно вже і з лікарем домовилась.Тепер відчуваю стадію ,ще ні не сьогодні в роддом ,бо маю ще плани і не всі я завершила.На узд була на джамбула,не сподобалось ,наче на допиті побувала
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rapsodiya, ну шо? :girl_in_dreams:

    А серйозно, якщо ще не народили - то хай Господь благословить пологи, Ваше відновлення, пошле мудрих лікарів та захистить! :)
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а в когось до пологів
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    У
    У Вас точно чуття є :) в 12:35 нині, солодке хльоооо) 3570 і 51см. Так сосав грудь, що годі відірвати було, зараз трохи перерепочиває))
     
    • мімімі мімімі x 11
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1