Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    щастячко :)
    А я якраз сьогодні думала, що щойно ж у Вас були якісь початкові тижні - і час так летить. Страшенно рада за Вас, що все гаразд. Гарного відновлення, бережіть себе.
    Йду у вітальну тему :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Anty

    Anty Well-Known Member

    Зараз у мене іде 15 тиждень. Цієї вагітності вже мене "угаразділо" двічі захворіти. Ото після восьмого тижня на 14 тижні ще чимось траванулася, мала температуру і рвала весь день. Дай Боже, щоб все було добре з малюком. Чекаю вже перших рухів. Боюся коронавірусу, бо все частіше чую від близьких знайомих, що хворіли або хворіють. Я чемно сиджу на карантині, нікуди не ходжу. Ні на гель-лак, ні на ламінування вій. Але чоловік працює, постійно контактує з людьми в банках, старший син ходить до школи... Хочемо провакцинуватися хоча б від грипу і то з вакциною напряг. Треба добре пильнувати, щоб виловити. Животик якось за останній тиждень виріс. Третя вагітність, плацента на передній стінці. В мене в попередні вагітності живіт був великий, вже навіть не знаю що чекати цієї... Хочу робити вправи для вагітних. Може хтось поділиться якимось посиланнями чи інтернет-ресурсами на цю тему?
     
  4. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    На ці речі відносно безпечно ходити, я думаю, а от в поліклініку дійсно краще не потикатись.
    Я на облік стала на 21 тижні, відтягувала як могла. Щойно стала, лікарка направила на УЗД тут же в поліклініці, воно виявилось в сусідньому з рентгеном кабінеті...а на рентген чоловік 50-60, весь коридор своїми вірусами закашляли. Я звідти втекла і зробила в приватній.
    Ще залишився обхід лікарів, і так не хочеться по тій поліклініці ходити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Anty зробила ваксігрип тетра у поліклініці веселка. Там є пакет сімейний для вакцинації дорослі+дитина. Бо по аптеках вакцину піймати дуже важко
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Anty

    Anty Well-Known Member

    Я з Тернополя
     
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я ще не народила .КД 3 січня отже народити мала 9 жовтня ,по узд першому ставили на 11 листопада.Наразі ходила до лікаря чекати узд він не казав ,а в 41 тиждень стимулюватись ,то якраз завтра ...42 тиждень буде 13 листопада .Питання ви б чекали?
    Бо я так розумію що завагітніти я могла і 23 січня ..,тоді узд попадає в тих 42 тижні ...кароче я не знаю ,що маю робити...перші пологи я переносила на 5 днів,але дати там збігались,а тут...До слова скажу рухи чую добре і багато
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я не дуже зрозуміла ваших обрахунків. Якщо завагітніли 23.01 (чи СА тоді був? Тоді завагітніти могли ще не пару днів пізніше), то 42 акушерських тижні виходить 29.10.

    Якщо б ви знали дату зачаття, то було би легше.

    Я би сказала, що ви і так щасливі, що ще носите в ніхто не порахував вам пдп по місячних.

    А що отак просто пропонують стимулювати без ніякого узд перед цією процедурою?
     
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    На
    Не памятаю коли був СА.Якщо я завагітніла 23 числа то виходить 40 тижнів 29.10
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2020 ---
    Узд.останє 8.10 робили
     
  10. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Перше УЗД має бути доволі точне. Складна ситуація. Вирішувати вам. Слідкуйте за плацентою, головне, щоб не постаріла, щоб малюк отримував все, що йому потрібно. Я б напевно пішла на УЗД ще одне, уточнила, що там з плацентою, кровотоком, розміри дитини. Якщо є вже якісь ризики, то пішла б на стимуляцію. Але то ще я перестрашена. Коли народжувала першого у відділенні лежала жінка, дуже переношувала вагітність, 42 тижні там точно було, і в останній день, вже як стимулювати мали, маля завмерло. Плацента вся була закальцинована, як виявилося. Я ніяк не могла зрозуміти, чому її раніше не простимулювали, тим більше, що останні тижні вона вже лежала в пологовому на підготовці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це якби КД були 23.01, тоді 40 т. на 29.10, і тільки так можна зрозуміти, чому лікар ваш вважає, що 13.11 буде 42 т.

    По першому УЗД сказали, що 40 т. на 11.11. От з найбільшою імовірністю так і є.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ми чекали
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2020 ---
    на такому терміні зрілість плаценти третього ступеня і так. і в 39 тижнів і в 43
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2020 ---
    чота ржу
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    по фетометрії в мене завжди з найраніших термінів випередження на 1-2 тижні, а по факту сидять до останнього. І це я точно знаю день овуляції.

    А взагалі в нас є окрема тема про "переношування", але я оце все носити не буду. А хто хоче - йдіть читайте, вже все обговорено.
     
  14. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Ступінь так, але є інші показники - кровоток, наявність петрифікатів, інфарктів. Мене теж достроково ні разу не стимулювали, зараз вагітна втретє, сподіваюся їхати в пологовий уже з переймами. Але є різні ситуації. Я наприклад, рада, що то тоді в пологовому не була серед тих, хто радив тій молодій жінці не стимулювати, а терпляче чекати початку пологів, бо в когось все було добре, хтось ходив до 43 тижня і все прекрасно, природа краще знає. І ржати вже тоді, як вона самотньо сиділа на ліжку, опустивши голову, серед голосів чужих дітей з сусідніх палат, чото нікому не хотілося, особливо "порадницям".
     
  15. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    @Gorbywka, вирішуйте самі. Не сподівайтеся на чийсь досвід. Дивіться по самопочуттю, внутрішніх відчуттях, інформації з УЗД, що кажуть лікарі. Не факт, що Ви переношуєте, так як є сумніви у терміні. Але в будь-якому разі Ваш випадок унікальний і так як у когось не буде, навіть якщо ситуація видається подібною. Вирішите чекати чи простимулювати, хай рішення буде правильним. Хто б що не радив, відповідальність за наслідки порадник з Вами не розділить. Я якщо сумніваюся, прислухаюся до лікарів. Якщо в чомусь впевнена, то й лікар мене не зіб'є, хіба наведе дуже вагомі аргументи. Хай пологи будуть вдалими.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Була я на узд ,3 ступінь зрілості плаценти.пологи на 16 листопада поставили.Сказали дитя доношене,зауважень не було,кровоплин норма ,тільки нирочки чуть розширені в хлопчика.Була на Ктг ,там теж все добре ,прийняли рішення ходити до 16 числа .
    Розмір дитини 3.500 +-500 грам,думаю зважаючи на перші роди ,дитина була 2.800 ,то ця певно 3.300 максимум буде .з першою дитиною був перенос на 5 днів.
    Чужий досвід на себе не міряю ,але і почути його корисно.Шкода ту жіночку,але приймаючи рішення відповідальні тільки ми за нього,я це розумію.Оскільки невідповідність і розрив по термінах ставили одразу ,я чекаю.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2020 ---
    А ще лікар казав є розкриття 4 см,але поки переймів ніяких не відчуваю..Пробка вийшла.Мабуть так довго у мене процес йде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в повторнмх пологах це стандартна ситуація.
    Організм готується, але не буде Вас мучити на ті 4 см переймами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Не
    Знаю як ви рахуєте у мене виходить 40 тижнів з 23 січня по 30 жовтня .
    обгрунтуйте ,бо я не розумію,як так у вас вийшло .23 я могла завагітніти тільки ,і тоді 30 січня буде 1 тиждень .Доречі цикл у мене 28 днів ,і 30 січня мали бути критичні дні ,но не було їх.
     
  19. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Питання не до мене, але перепитаю. Ви нарахували з 23 січня по 30 жовтня - 40 тижнів? але 23 січня це день зачаття, то додають ще 2 тижні. Бо 40 тижнів рахують по акушерському терміну. Від зачаття до пологів - 38 тижнів. Тим більше, що у вас ідеальна довжина циклу. Хоча в такому випадку, якщо 30 січня мали бути КД, то зачаття мало бути за 2 тижні до того, 16 січня, якщо не було пізньої овуляції.

    Я вже сама заплуталася)) Грубо кажучи на перший день затримки при ідеальному циклі 28 днів, якщо овуляція відбулася рівно посередині, жінка вже вважається вагітною 4 тижні (акушерський строк) і до пологів лишається 36.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    акушерські тижні, якими рахують лікарі, рахуються від першого дня циклу, в якому настала вагітність, тобто від КД, а не від дня овуляції. Тобто це + 2тижні (для стандартної розрахункової овуляції на 14-й день циклу) до віку від дня зачаття. Відповідно, @Almariel вам порахувала акушерський термін, якщо зачаття було 23.01:
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Т
    Та власне думаю, що напевно була ,але чому так вийшло не знаю .Але факт є факт ,їхні розрахунки не вірні ,бо не співпало.Зрештую не всіх можна рахувати за одною схемою .напевно для більшості такий метод розрахунку підходить,але бувають і виключення
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2020 ---
    Дя
    Дякую що пояснили