Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Чи повідомила вам лікарка про похибку таких вимірів? Чи знає вона її сама?
     
  3. olenchikk

    olenchikk New Member

    Лікарка сказала що дитинка дуже крутиться і так як би вона хотіла поміряти не виходить, проте вона бачить в русі дитинки і вона нормальна. І все що їй вдалось наміряти то 2 мм. Комірцевий простір 1,1. Коротше нічого чітко не сказала, по узд ніби все норм але краще піти до генетика. От і заплутала мене
    --- дописи об"єднано, 31 Грудень 2020 ---
    С
    а ви кажете що буває похибка так? Бо вона нічого за то не сказала
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Похибка є в усіх вимірах без виключення (навіть якщо ви міряєте лінійкою коробку). В таких вимірах на узд похибка величезна. Я не знаю скільки саме, але знаю що велика.
    Наприклад, при визначенні маси дитини перед пологами похибка 500 г, тобто якщо лікар вам каже, що дитина буде велика, 3500 г, то це насправді значить, що дитина буде 3000-4000 г.
    Якби нікуди не ходила. Хіба якщо висновок генетика може змінити ваші плани щодо дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    В мене кінець 23-ого тижня. Якось за останні 2-3 тижні живіт дуже виріс. Третя вагітність і ще кріплення плаценти на передню стінку. Боюся подумати який живіт буде завеликий в третьому триместрі. Минулої вагітності мала варикоз статевих губ десь на пізніших термінах, а цього разу виліз швидше. Минулої вагітності пила нормовен, хоча сумніваюся в правильності його призначення. Теперішня моя лікарка каже, що нормовен вагітним протипоказаний і по протоколу мені магнікор виписала. Дівчата ви робите вправи Кегеля при вагітності? Чи при вагітності то не можна? Роблю гімнастику для вагітних. Трохи мені легше по відчуттях.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніколи Кегеля не робила.
    Дослідження дуже суперечливі - одні кажуть що вони супер помічні від всього, інші, що вони перенапружують тазове дно. І будь мудрий.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2021 ---
    В третю вагітність живіт стає видно швидше, але потім не стає аж дуже більший ніж мав би бути.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Oirina

    Oirina New Member

    Привіт. А чи всі вживали фолієвої кислоту під час вагітності? Бо при першій вагітності лікар казав всі вітаміни з продуктів можна взяти, а зараз вдруге і не знаю чи приймати
     
  8. Anty

    Anty Well-Known Member

    Вживала. Фолієва кислота дуже важлива, тому думаю краще перестрахуватися і випивати ту 1 табл в день
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2021 ---
    Питання до матусь, в кого невелика різниця між дітьми. Чи носили ви своїх старших на ручках, будучи вагітною? Бо моя красопетка хоч і не важка (біля 9кг), але навідріз відмовляється від всіх альтернатив ручкам. Не хочу дитину позбавляти материнської уваги і боюся нанести собі шкоду, бо підозрюю, що вени в мене вилізли і через те, що ношу малу.
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Носила і ношу. Найлегша моя дитина зараз важить 15 кг , але в мене нема варикозу. З варикозом я б обмежила носіння точно.
    між третьою і четвертою в мене різниця півтора роки (між народженнями), то носила по повній. Але знову ж - нема варикозу.
    Увагу можна приділяти інакше, брати на руки коли сидите, лягати разом
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Третя вагітність, 37 тижнів. Останні кілька днів лобкова кістка болить немилосердно, особливо з правого боку. Якось попередні рази такого не пригадую. Допомагає тільки фітбол і відпочинок, але на це не дуже є час. В когось таке було?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    боліло все. Вагітність третьою і четвертою дитиною, останній триместр - це був стан рідкісної розвалюхи.
    Якщо є можливість полежати більше - цю можливість потрібно використати. Якщо все одно сильні болі - я би сходила на УЗД подивитись, чи нема розходження симфізу більше норми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @cjomcjomka стан розвалюхи це про мене :)))
    Дякую!
     
  13. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я ношу молодшого (14 кг), але почуваюся добре. На початку грудня мала погане самопочуття - спина боліла, нирки , то не носила кілька тижнів, просто брала на руки сидячи, читали, гралися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Oirina

    Oirina New Member

    А які вітаміни вам взагалі приписували? Бо мені і фоліо і вітамін Д приписали
     
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Oirina фоліо, вітамін Д і йодомарин
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    лише фоліо.
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Наперед дуже перепрошую, і взагалі словами не передати всі мої співчуття) але, дуже би хотілося почути, чому померла дитинка)))
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Смайлики такі доречні, триндець. Разом з цитатою, яка типу натякає.
    Хай вам буде.
    І ні, дослідження це б ніяк не виправили.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Про які смайли мова? Ніяких смайлів не ставила, нетактовність, можливо, але все було сказано в перших двох реченнях.реально, про смайли, мене зачепило, вони що запрограмовані? Самі ставляться?
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2021
  21. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Orman, повірте я зовсім не хотіла вас образити. Пробачте мене))