Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


     
    Останнє редагування: 25 Січень 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не в дужках справа, але повірте я нікого не хотіла образити)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Уявляєте, а я про це не знала, дякую, прикро, що так сталося, я не з тих, що танцюють на костях.
     
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    В мене сьогодні почався 41-ий тиждень. Старшого сина народила в 41,3; молодшого в 38,4. Якось не думала, що цього разу буду ходити довше. І все б нічого, але останні два тижні мене щовечора так хапає живіт, ніби от-от народжу. Вчора було 5 дуууже болючих перейм, що треба було передихувати, з періодичністю в 15 хв. Думала вже збиратися, але поки вклала дітей спати- сама заснула. Вночі прокидалася від таких болючих перейм двічі, зранку глухо. Відвезла малих в школу, попиваю каву і думаю йти мені до мого дільничого на 11 чи не йти. Маю талон, але заповнена обмінка в мене на руках, тож особливої потреби навідуватися в поліклініку немає.
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2021 ---
    Найсмішніше те, що рівно тиждень тому була на огляді в своєї лікарки з ПБ, вона мене акуратно глянула на кріслі, казала відкриття 2 пальці, шийка стоншена, зовсім скоро народжу, на днях) ага)
     
  7. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В мене завтра 39 повних тижнів. Теж хапають перейми, часом досить схожі на справжні. Додаток лічильник перейм вже кілька разів пропонував їхати в пологовий, але ніт, все затихає після походу в душ. Лікар в кріслі мене не дивилася, щоб не спровокувати пологи. Сказала лише, що голівка вже внизу зафіксувалася. Чекаю...

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  8. toria

    toria Active Member

    У нас з вами термін фактично день у день) І теж вже два тижні щовечора думаю, що до завтра вже точно народжу. Тільки від вчора біль став більш ріжучим. Йду завтра до лікарки в пологовий, то трохи переживаю, щоб мене там не залишили. Хотілося б дочекатись повноцінних перейм вдома. А що вам кажуть лікарі на рахунок попередньої госпіталізації? Який час ще дають чекати вдома? І ще цікаво, коли у вас пдп, бо у мене якраз завтра по першому УЗД.
     
  9. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @toria ПДП було 25 січня, вчора телефонувала гінеколог з обліку чи я ще не народила) домовилися що як народжу, то зразу дам їй знати. Лікар з пологового минулого вівторка після огляду казала, що голівка ще рухома, але відкриття 2 пальці, тож скоро побачимося, наступну зустріч не призначала. В будь-якому разі, чекаю вдома, в понеділок буде 41 тиждень, то може задзвоню, якщо до того часу не народжу. Лягати в пологовий не маю ні можливості, ні бажання, мені дітей прилаштувати на час пологів вже круто, бо чоловік поїде зі мною. А потім ще три дні буде з синами. В мене інше, попередні рази все починалося від відходження вод, другі пологи були шалено стрімкі - з часу паркування на Мечнікова і до народження сина минуло 25 хв (відчутні перейми буди не більше години)! Народжувала в чергової, вона мене жахливо зашила, мала потім проблеми. Тому тепер домовилася з лікарем наперед, але хвилююся, щоб вчасно приїхати в пологовий, бо цього разу може бути зовсім по-іншому. Не хочу ні там стирчати в родзалі і відбиватися від стимуляції, ні гнати як попереднього разу і знов потрапити до чергового.
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2021 ---
    @toria у Вас перша вагітність? Тут головне приїхати не надто швидко. В мене першого разу відійшли води і через дві години я вже була в ПБ, ще через 6 народила. Хоча спокійно могла дати значно більше часу своєму організму. Але була юна, перелякана і надто довіряла суперлікарю, з яким домовлялася про пологи без стимуляції, тепловий ланцюжок і тп. В результаті було все: ручне відкриття шийки, касторка, перебування перейм на унітазі, потім лежачи з капельницею, передихування потуг близько двох годин, а потім скандали з неонатологом щоб залишили сина в мене на животі на дві години. Тож другого разу я вже не надто спішила в пологовий. А тепер шукаю золоту середину :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. toria

    toria Active Member

    @Moonlight у мене другі пологи. Перший раз приїхала за дві години до родів, то дуже здивувалася, бо перейми тільки стали більш менш регулярні, а відкриття було майже повне. Так що я так і не знаю, як би то і цього разу так вгадати)
    В мене пдп по одних даних теж 25, а по інших - сьогодні. Але сьогодні була на огляді, то казала лікарка, що шийка повністю закрита і без жодних ознак, що збирається відкриватись ( Хоча ще в п'ятницю голівка була вже низько і матка дуже активна. Виписали мені вагінальні супозиторії. Пишіть, як матимете якісь зміни)
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    для "підготовки шийки"?
     
  12. toria

    toria Active Member

    Так.
     
  13. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Я ще вдома, пішов третій день 42 тижня. От ніколи б не повірила що з третьою вагітністю буду так довго ходити, втомилася і фізично, і від невизначеності, але як вже є :)
    В понеділок була в лікаря на Мечнікова, казала що відкриття без змін на 3 см, як і два тижні тому. Але голівка зафіксувалася, була на КТГ - все добре, малеча товчеться, тож я спокійна. Чомусь цієї вагітності я дуже тривожна, за все хвилююся, намагаюся з цим боротися. З молодшим сином в мене був зовсім інший настрОй і все вийшло якнайкраще.
    Сьогодні зранку відійшов корок, завезла хлопців у школу, відпочиваю і йду доробляти всі домашні справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Moonlight, тримайтесь, скоро почнеться) точно кажу. Я народила першу донечку на 42,3. Відійшов корок і почалися перейми. Води були прозорі, все гаразд. Нехай Господь вам допомагає, щоб швиденько все пройшло і якнайкраще)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    В мене таке враження що я народжую кожного вечора. Вчора були 4 перейми такі досить сильні що 10-11 хв. Але я вкладала молодшого сина спати, ледве лежала біля нього з тими переймами, а потім заснула :facepalm: крізь сон ще будилася приблизно на 2-3 перейми і все, зранку глухо. Сьогодні виходять рештки корку/слизу, зранку зібрала і відвезла дітей в школу, в 17 поїду забирати. На диво легко мені дається водіння, ще місяць тому з машини я викочувалася, а відрегулювати крісло (потрібно потягнути під сидінням) було для мене місія нездійсненна. Якось попередні вагітності пролетіли, а цього разу враження що вагітна вічно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Якби комусь було цікаво - я ще вдома. В понеділок буде 42 тижні. Всі навколо вже заколупали до ручки :girl_cray:
    Якась сусідка сьогодні зранку навіть чоловіка питалася чи я вже народила, хоча, по суті, ніхто ж не знає мій термін :dntknw:
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дуже вас розумію. Єдине що можу порадити-спробувати розслабитись і і продовжувати очікувати. Бо впливу ви ніякого на то не маєте) я народила в повні 42 тижні, зараз знову вагітна і вже з самого початку готуюсь що ходитиму довго.
    Тіштесь, що вам дозволили бути вдома. Я минулого разу після 41 тижні була в патології (хоч показів ніяких не було, окрім термінів) і то були мої найгірші спогад за усю вагітність(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені цікаво :)
    дуже Вас розумію.
    Ще трошки, чесне-чесне слово
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @cjomcjomka Ви праві, ще трішки, дуже сподіваюся. Дівчатка, помоліться за нас з малечею, збираюся в пологовий. Вночі почалися перейми, потім відійшли води, але я ще встигла поспати, бо перейми були кожні 20 хв. Зараз прокинулися діти, перейми почали скорочуватися, тож буду снідати і їхати.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  20. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Ну все, відстрілялася) в пологовий приїхала в 9:45, а о 10:59 народилася наша донечка :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 18
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Уже втретє в цій темі, вагітність приблизно 31тиждень (по УЗД і по місячних різниця в 2тижні, але ми з лікаркою схиляємось до терміну по УЗД). Переслідують мене думки що цього разу народжу швидше і буду не готова. О, ще безсоння, всю вагітність погано сплю, буквально кожної ночі 2-3години не спиться(
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 1