Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    ну я після того узд точно не дам себе тицяти тиснути! мені сказали що є невеликий тонус по передній стінці і що то легко може бути від кашлю. (останні два тижні дуже кашляла зараз менше але... ще є). А той тонус він може переходити з одної стінки на іншу чи завжди в одному місці? у вас як було і що казали? яка причина?
     
  3. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    ну не залежить Ваша алергія від того, що їла Ваша мама під час вагітності.
    Алергія реально може передаватись спадково, але навіть не факт, що на ті самі продукти, що у Ваших близьких. Тобто до прикладу: моя мама має страшну алергію (таку що "вздуває" все тіло, як у фільмі) до перлової каші, а маю теж таку страшну алергію до магазинних червоних вин, а мій малий менший дістав алергію на "передоз" цукерок (мав висип по всьому тілу). І коли ми з тим звернулись до алерголога, вона мене зразу запитала у кого з нас з чоловіком на будь-щось є алергія. І пояснила, що таку схильність малий дістав спадково. І зовсім це не залежало від того що я їла під час вагітності, а збудником прояву алергії на той момент стали саме цукерки, бо я себе ними передозувала, годуюи малого грудьми ще + він сам їх безконтрольно наївся (бо лишався з моєю мамою на той період, а вона не подумала їх дозувати, бо як скзаал "не знала його дози"). До того малий теж їв і цукорки і цитрусові і все було добре, а то був перебор і оскільки сама схильність до алергії все таки була спадкова, про яку ми навіть і не здогадувались, то мали те що мали.
    Можна спровокувати алергію під час ГВтими продуктами, але аж ніяк не під час вагітності. Хоча есно признаюсь я вже в місяць малого могла собі позволити з"їсти цукерку і малого не сипало (але ось тут, дійсно треба акуратно, бо не у всіх може бути без ньюансів).
    Стільки цитрусових, як я з"їла під час вагітності зі старшим, я не їла в житті. То його тоді б мало скидати ого-го як ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Вибачайте, що вриваюся в дискусію про алергію:) Маю питання щодо грудей - такі якісь простріли, ніби голкою коле зсередини, то нормально? То так груди готуються до вигодовування чи ні? Коле не постійно, а якимись нападами. дуже раптово і трохи неприємно.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не знаю, чому Ви так стверджуєте про те, що немає впливу харчів під час вагітності, це, ніби, дискусійне припущення (в науці, маю на увазі, а не в нас на форумі), як насправді, ми не знаємо. Може моя історія просто цікаве співпадіння.
    Те, що схильність до алергій може передаватись спадково - так, сама схильність, а питання впливу конкретних продуктів на цю дитину із схильністю - це окреме питання, яке, можливо, і визначить, до чого буде несприйняття.
    І знову ж таки, не всіх мусить обсипати, бо вагітна мама з'їла. Це збіг багатьох факторів, і харчування під час вагітності - один з теоретично можливих. Так що, Вашу дитину після апельсинів не обсипало, а мене обсипало - з того висновок, що тут буває по-всякому, теорія імовірності - і наука намагається вичислити, за яких умов ті імовірності мати алергію більші чи менші.
     
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ми ще не народилися. Інтервал перейм за ніч знився з 3:30 до 1:30 хв, але відкриття лише на палець. Намагаюся спати. Тьху-тьху лікар не підганяє і на систему не натякає, хоч то вже 14 год підтікає)
    Надіюся шийка таки схаменеться сама)))
    Ех, яке то щастя, знати, що зустріч з малюком вже так близько)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    У нас в листку узд написав лікар, що формується обвиття пуповиною навколо шиї. То воно є, чи тільки намічається, щось ніяк не можу заспокоїтись? Вчора на самому узд лікар нічого мені не казав, але написав на заключені, то тепер такий неспокій у мене.
     
  8. катенок

    катенок Well-Known Member

    На такому терміні ви за таке переймаєтесь??? :girl_flag_of_truce:Та малюк ще буде крутитись там мільйон разів, і закрутиться і розкрутиться...рано ще про таке думати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я взагалі на місці лікарів не писала б в заключеннях нічого про обвиття, бо майбутніх мам то переважно дуже лякає(мене в т.ч.під час 1 вагітності), а насправді то не має ніякого значення. хіба що якщо УЗД робиться за кілька годин до самих пологів.
    ну а "формується обвиття" - то взагалі якесь знущання над психікою вагітної.
    Красуня, не бери то абсолютно в голову, нічого страшного нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Мені так само написали що 1 раз є обвиття на 31 т.в. і я теж почала переживати, але мене дівчата тут розрадили і Rona навіть посилання на статтю скидала, в якій сказано, що це взагалі нічого страшного, якщо навіть і є обвиття
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Я так зрозуміла, що є обвиття, бо внизу є уточнення, що на шиї плода визначається петля пуповини. Стараюсь про це не думати, бо ще на першому узд сказали, що дитинка дуже актина, але чомусь, воно мені з голови не йде (((
     
  12. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В мене був тонус напевно всю вагітність, на кожному УЗД говорили, та й живіт дуже часто тверд. На рахунок чи може переходити по стінках - то не знаю, бо не звертала уваги на то, мені вагітній тоді хватало слова тонус) Причин також толком мені не говорили, головне не двигати та й бути спокійнішою. Пригадую, що після миття вікон, мій стан досить погіршився, тоді цілий живіт був камяний, аж на підтримку лягала. Тому краще себе поберегти.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Почитайте це, якщо раніше не читали

    Для майбутніх мам (12)



    Запис від Rona
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    В нас в 30 тижнів обвиття було у хлопчика навколо шиї,в дівчинки не було,а в 33 тижні навпаки було в дівчинки а в хлопчика не було. В 34 тижні по узд в обох обвиття не було. Так шо нема чого перейматись,діти рухаються і воно то обвиває то ні. Ну хіба як робити узд вже перед самими родами то варто на таке звернути увагу,але для лікарів обвиття то звична справа...тому не варто зациклюватись і думати про погане.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. habika

    habika Active Member

    Я в якого лікаря і де народжуєте? Легких і вдалих вам пологів!:girl_angel:
     
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не переймайтеся тим обвиттям, тим більше зараз. Тільки на днях читала про нього, здається, в Сірзів. Пуповина, як шланг, в якому під напором тече кров. Вузол зробитися може, але він не може затягнутися через той тиск. Крім того, дитинка зараз така рухлива, що їй ту петельку, навіть якщо вона є, скинути і зробити знов - три секунди.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Красуня, та й в наш час лікарі пристосовані до таких випадків, і з двома-трьома обвиттями дітки родяться)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Хоч понию тут) В меді в Мудрої, поки просто мучуся, перейми хоч терпимі, але виснажують, ні спати, ні ходити. Інтервал збільшився до 5 хв( Шийка на місці стоїть. Сказали на УЗд, що передні води всі вийшли, але кількість не критична, решту через перейми подивитися важко. Кровоплин слабне. Даємо шанс організму продовжити то самому, а далі буде видно. Ох хоч бери і підлоги мий)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  19. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    вірно вам кажуть, не хвилюйтеся, ми з подвійним обвиттям народилися, то хіба, що треба навчитися добре передихувати як на мене, щоб лікар встиг нормально зняти ті петлі
     
  20. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    дякую дівчата, стараюсь! Вже почитала, починаю відходити, а то спочатку шок був....
     
  21. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    це точно))) моя доцька мала подвійне обвиття, було ще і 3, але якось само розкрутилось за тиждень до родів. Все залежить від майстрності лікаря: один хотів категорично кесарити, а іншй сказав : родиш сама і без проблем, що так і сталось)))

    менше про це думайте, на курси майбутніх батьків при церквах запишіться , вони вміють заспокоювати))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1