Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і в нас було обвиття. то на потузі лиш лікар сказав "пригальмувати" і легко його зняв. і все ок!
     
  3. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Ми морально з вами!!! Ви молодець, мужньо i оптимiстично тримаэтесь!!! Все буде добре, може то зараз та фiзiологiчна перева-пауза? З Божою допомогою органiзм "запуститься" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Були на узд сьогодні, у висновку - порушення плодово-плацентарного кровоплину 1б ступеня.
    Усі показники в нормі, окрім окружності животика, на майже тиждень менше.

    У когось таке було, чи можна то виправити? Лікар сказала при грамотному підході все буде ок. Але щось мене то не тішить, сижу стримую істерику
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Добре що не спішать стимулювати, а чекають.
    Може спробувати піти на двір трохи нагулювати перейми, та й ходіння і свіже повітря покращує кровоплин і запобігає гіпоксії.
    Я як була в Рівному в пологовому то саме ходіння по дворі і по сходах вверх викликало сильні перейми.
    До речі, в рівненському пологовому починають стимулювати тіьки через 24год після відходження вод при повній відсутності пологової діяльності, якщо перейми є, то чекають - не стимулюють.
    Але, там, призначають антибіотики, якщо тривалість безводного проміжку більше 18 годин.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    І в мене з малим таке було і теж 1бступінь. Прописали і лікар узд і лікар з ЖК Актовегін(три роки тому він коштував десь 350 грн) і звичайно лякали що без тих таблеток з цим діагнозом максимум що поношу, то до 37 тижнів. Більше ніяк.
    Переживала,кіпішувала бо то був лише 30 тиждень. Але таблеток тих я принципово не купляла і не пила. Лікар з пологового сказала що якщо всі показники по узд в нормі,ну і вагу дитина набирає нормально то не варто з тим шось робити. Народились ми на 41 тижні 3300 кг, 9 балів по Агар.
    Але я в жодному випадку не пишу це для того, щоб ви теж з тим нічого не робили,може то мені так повезло що все внормувалось без ніяких препаратів....просто ділюсь досвідом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Щодо порушення кроповплину не підкажу, а от окружність животика - це доволі нечіткий показник. Животики бувають же настільки різні за величиною і формою. В мене під час першої вагітності був дуже компактний десь до місяця 8-го, теж завжди окружність була менша за ті стандартні норми.
    А в кого були на УЗД? Може десь повторити, перевірити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Так, я теж рада, що чекають. Може й справді той перерив, бо я доволі виснажена зараз. Лазила по сходах, гуляла, але не допомогло.
    Ну не захотів бути Васильком)))

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ну не кажіть...то тільки 6-та година)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    що з переймами і з відкриттям шийки? чи є прогрес? що каже лікар, які подальші дії?
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Валюшочка, ви були в прокопчук ч рібун на узд? Якщо ні там ні там, то для заспокоєння пройдіть и них, бо якщо все так в нормі, дитина активно рухається, не пам'ятаю чи роблять доплер на такому терміні, але навіть ктг не є повністю інформативним до 32 тижня, коли в дитинки сформується сердечко і вся ти система. О округлість живота...ну та як вам сказати, сусіди не знали що я вагіна поки не принесла дитину до хати, хоч бачилися ми регулярно. В межах 30-34 тижня нам ставили відставання врозвитку, з рештою казників в межах норми але по нижній межі. Кколи це все надоїло замість узд в жк зробила в проопчук, і о чудо, все ок, дитина буде маенька але нормально розвинута, а не 2200_2400 максимум як вони мене лякали.
     
  12. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Дівчата, підскажіть, що зі мною і як цьому зарадити. Щойно ( хвилин 15 тому) я сиділа на кухні, говорила з мамою і тут мене як в один момент почало боліти з правого боку, як після пробіжки...я навіть говорити не могла, ледве до кімнати дійшла щоб прилягти. Лежу на лівому боці то дихати легше стало, але встати або перевернутися боляче. Може то дитинка щось мені там перетиснула чи що?

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  13. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ооо, і в мене таке було. Як я зрозуміла про знайденій інфі, це спричиняє матка, яка росте, м'язи розтягуються, органи здавлюються. Не пам'ятаю коли саме в мене то почалось, але животик вже такий файний в мене був( не бачу Вашого терміну). Було таке явище в мене часто.
     
  14. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    В мене 38, 2 т.в. але такого раніше не відчувала, може то такий передвісник
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    На такому великому терміні може бути і передавлювання і предвісники. Заспокійтесь, відпочиньте - має пройти)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    @Olyusya, не хвилюйтесь! В мене теж таке було, особливо при різкій зміні положення. Все пройшло і ніякого негативу за собою не понесло :)
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  17. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    @solana rok, як ви??? Весь день думаємо, певно всі з даної теми про вас :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  18. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Це точно:)
    Вболіваємо і чекаємо на приємні новини;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ніч настає, на ніч пологи люблять "розкочегарюватись". Давайте всі нині згадаємо Роксолану у вечірній молитві.
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Мені вже трошки легше))) попускає)))

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Глухо, перейми кожні 2 хв, але далі слабкі, мене виключає конкретно - режим енергозбереження чи що. Ще завтра до вечора чекатимуть і як далі буде меншати кровоплин треба готуватись до стимуляції. Починаю почуватись "пологовим імпотентом"

    З хорошого, то майже всі дівчата в палаті налаштовані на ГВ) Головне, щоб не здалися.
    Вибачайте як сумбурно пишу)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10