Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Сьогодні переглянула свіжу серію "ШКоли доктора Комаровського" і задумалась, чому ми про нього ще не говорили на форумі?

    Мушу відверто сказати що я не двома руками "за" Комаровського, але одною ркою таки "за"...
    по перше - до прочитання його книжки "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников" я була на 100% впевнена що маленькі діти влітку повинні ходити чуть не в зимовому одязі...

    по-друге - ніколи не задумувалась особливо над температурою і вологістю в приміщенні, не провітрювала щодня квартиру і вважала що підлогу мегаобов"язково мити містером пропером...

    по-третє - моя мама після прочитання сієї книги книги перестала мені дзвонити по ранках і казати що буде зимно і щоб я тепло вдівалась /тут без коментаріїв.../ ну і ще не пхається до моєї дитини... тільки важко і багатозначно каже "бідна дитина" і ненав"язливо дарує малому тапки щоб в ноги не мерз :d23:

    ну і крім того, я зрозуміла що дитина МОЯ, ніхто її не буде пильнувати... А лікувати то будуть з радістю!!! мені подобається та позиція комаровського - головна задача батьків не потребувати лікаря, а не збагачувати окружні аптеки... :girl_cray:

    з мінусів доктора це, звичайно, вакцинація і ГВ...:girl_cool: хоч, він радить щепитись "з розумом", на його сайті є всякі інструкції до різних вакцин... це вже краще, ніж інформація про вакцину від нашої педіатр - "є 4 в 1, а є 3 в 1, не знаю що колять зараз..." а от з ГВ то в мене враження що вся його теорія про ГВ підкріплена якимось власним досвідом... ото заливання мужа молоком і фраза "папа тоже имеет раво на мамину грудь" щось воно тут не то...

    я вважаю що Комаровський свого роду феномен на наших теренах - принаймі знайомі медики аж шиплять на нього, так він "полоще" нашу пригріту меделіту, побільше б таких лікарів. мені подобається що він говорить що краще здорова і щаслива дитина ніж перегружена і хвора...


    цікаво би було знати, чи мав пан Комаровський якийсь вплив на світогляд вашої родини, по відношенню догляду за дітьми, їх лікування і способу життя?
     
  2. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    О, ДУЖЕ КЛАСНА ТЕМА!
    в принципі не зі всім погоджуюсь, що говорить п.Комаровський, але з багатьма речами так.
    Мені імпонує, те що він проти антибіотиків (коли це ще не відомо чи точно потрібно), бо наш дільничий, коли щось одразу за них, хоча в цьому нема потреби, саме тому приходиться шукати хороших лікарів в іншому місці.
    Про одягання влітку повністю підтримую, мені багато знайомих літом говорили, як так я можу таку маленьку дитину так легко одягати...

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    то точно! і саме тепер постійно провітрюю кімнату і стежу за вологістю, навіть маю таку спеціальну штуку, яка показує яка вологість:)
     
  3. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Особисто я користуюсь порадами цього лікаря. Нам з чоловіком він дуже імпонує. Не пропускаємо жодної передачі. Синочка лікували від простуди за його методом ("напоить, проветрить, увлажнить") і як результат - через 5 днів дитина здорова.
    Він дуже гарно і доступно розповідає про догляд, виховання і лікування дітей. Особливо мені подобається, як він висміює "радянські" методи лікування: мамине молоко в носик, термометр в дупцю, ну і багато іншого..зараз вже не згадаю.
    На рахунок вакцинації: якби він висловлювався категорично проти щеплень, ми б не бачили його передач і взагалі про нього не чули (наша влада би постаралась).
    Ну про ГВ в деякій мірі з ним згідна. Він ж не виступає проти, просто говорить, що до 6 міс. - обов'язково, до 1 року - бажано, а далі - за бажанням мами і дитини. Бувають же різні ситуації. Комаровський наголошує на тому, що сучасні "спеціалісти по ГВ" мало не зобов'язують мам годувати дитину грудьми до 3-ьох років. Я теж з ним у цьому згідна.
    А якщо брати взагальному, то Комаровський класний лікар!:girl_dance:
     
  4. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ага! і мені таке радили!:girl_cray:

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    провірено! погоджуюсь повністю!
     
  5. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    це зараз буде оффтопом, але саме завдяки моєму молоку в носик, я до того як малий пішов у садочок взагалі не бачила, що теке соплі у дитини. А ще він коли родився пошкодив собі очко нігтями і нам прописали сульфацил - який я викинула і прискала йому молочком - і все пройшло без ліків.
    А взагалі Комаровський - хоч не з усім я згідна - надихає мене оптимізмом.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ні один консультант не зобов*яже маму годувати до 3 років КОНЧЕ!!!

    а якшо дитина хоче, а мама -ні, то треба слухати маму.
    або якшо дитина і мама хоче, а тато - ні, то конче мус відлучати, бо мамині груди - то татова власність. і всяка різна лабуда


    а ви скільки годували дитину?


    з цими питаннями згідна

    +1000
     
  7. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    я не спорю, про корисні властивості чула багато, але сама не практикувала, добре розумію, що це набагато краще, чим будь-які краплі!
     
  8. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ше один вислів в ПЕрли мам про ГВ
    ніхто не нав*язує - хочете годуйте, хочете - ні

    а от і буде і дуже легко
    а ше такі мудрі поради від лікаря - і раденько цілою хатою мастять/лякають і т.д.

    ше згадала - ПАМПЕРСИ. не знімайте їх 18 місяців - а потім ваша дитина САМА від них відмовиться. брєєєд
     
  10. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.


    Ніхто ж не заставляє дотримуватись усіх його рекомендацій. Розумні батьки всеодно будуть робити так, як краще для їхньої дитини. Просто він мабуть перший лікар в нашій країні , який заговорив про лікування без ліків, антибіотиків, тощо.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    І що вирішили? Чому Ви про нього досі не читали на форумі?

    Вже постив на форумі, але раз вділили окрему тему, повторю:
    http://www.youtube.com/watch?v=QGgPmyGQfa0
    http://www.youtube.com/watch?v=4yPSDEVM1bw
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2010
  12. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Оце точно! була цікава тема. кли варто дитину приучати до горшка) І за словами Комаровського до 1,5 року взагалі не варто дитину чіпати) З цим не дуже згідна, але як він каже бігати за дитиною горшком і заставляти зроби "пісь пісь", і "как как" також не варто) А так в більшості випадків мені його методи лікування подобаються! особливо бабцям потрібно його дивитися, щоб не дуже приставали з "корисними" порадами до молодих мам) не всі тепер молоді мами недосвідчені і конче їх треба вчити!

    ---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

    Єдине, що мені страшно не подобається в його передачі, так це реклама того БАРНІ, БІОВІТАЛЮ, і ще якоїсь водички. Мене це вже чесно-кажучи починає дратувати. Наскільки вони то агресивно рекламують! Але це я думаю не зовсім його вина, а спонсорів. Але реклама того Барні справді агресивна, що я була не втрималася і купила попробувала, що то за ВЕДМЕДИК БАРНІ:girl_blush2: Зрштою реклама на то і розрахована...
     
  13. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Іноді його передачі дивлюся, в цілому згідна з його методами. А от його вислови про мамочок бувають шокуючі. Пригадався його перл (ну дослівно не згадаю, але зміст такий) "якщо батько, прийшовши з роботи, допомагає мамі прати пелюшки, то мама цілком неорганізована особа" він (тобиш батько) має тільки вести задушевні бесіди, типу: ну що ми сьогодні робили (скільки зубиків вилізло, яке нове слово вивчили і т.д.). Оскільки я наглим чином відношусь до цих неорганізованих мамаш :d23:, то мене трафлєло :girl_cray:
     
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Я прочитала Комаровського вже досить давно, книга сподобалась, багатьма його рекомендаціями користуємось щодня. Я вважаю, що він талановитий педіатр, і менеджер також талановитий. Передач його не дивимось (не маємо телевізора ;)), але кажуть, що в книзі трохи іншу лінію гне, ніж на ТВ.

    От, скажімо, про підгузники: в книзі Комаровський досить незле пише (ну, правда, про висаджування ні слова...), що треба підгузник не міняти, а одягати (на прогулянку і на сон, наприклад), і що підгузник - це для зручності мами, а не дитини, і що влітку при спеці одноразовими підгузниками користуватись не можна.

    от такої думки, скажімо, в книзі не зустрічала.

    Що мені категорично не подобається в книзі Комаровського - це його категоричне заперечення ефективності народних методів лікування.
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Завдяки йому я чітко зрозуміла різницю між вірусними і бактеріальними захворюваннями!Бо наші прерозумні педіатри по любому приводу антибіотик дітям пхають!Якщо не зрозуміло який тип захворювання,хоча би кров з пальця здати!Мені наші лікарі ні при одному ГРЗ або ГРВІ дитини не запропонували цього робити,а зразу виписували довжелезний список ліків!Корисна інформація про достатнє пиття і зволоження повітря!НЕ годувати на силу,так само завдяки йому до мене дійшло!:girl_blush2:
     
  16. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    І я почала після його передач слідкувати і за температурою і вологість, правда вологість в мене дуже швидко падає, підтримувати не вдається, а температуру стараюсь тримати не високу, біля 20-21*, і дитинці комфортно

    мені буквально на днях це порадив наш лор, що б носик зволожувати....
    ага точно, і ще до горшка привчати дитину треба у 18-24 місяці......
     
  17. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А как Комаровский предлагает температуру младенцам мерять? Особенно буйным и с хорошим хватательным рефлексом.
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Без потреби не міряти :)
    Я теж думала як то поміряти своїй дитині, але коли температура була, то дитина вообше робиться не буйна і можна міряти скільки завгодно, нажаль. Але зараз є до вибору до кольору електронних термометрів, тому проблеми не бачу, а дитині в попу термометер? для чого?
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Думаю тут малось на увазі, що Комаровський проти дідівського метода сприяння дефекації, стимулюючи пряму кишку дитини тим термометром.
     
  20. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ми з чоловіком теж дотримуємося багатьох порад Комаровського. Вважаю його справжнім відкриттям для сучасної мами. Якби не він, моя свекруха разом з дільничим педіатром, певно, запарили б і залікували донечку.... Народивши першу дитину, без будь-якого досвіду, мені довелося б слухати звичайно їх!!! Яке щастя, що перечитала його книги!! Звичайно, всіх його порад не можливо дотримуватись(тут ще варто брати до уваги особливості дитини), але я переконана на всі 100, що краще покластись на його рекомендації, ніж на свекрухи чи дільничого лікаря.
    Ось в донечки був нежить недавно. Свекруха почала бити на сполох, бо " воно ж таке маленьке, нещасне, кволе!!!....Давай щось робити!" Побігла - прибігає з пляшкою спирту, щоб натерти 5-тимісячну(!!!!) дитину. Не знала б я, як це впливає на дитячий організм, певно, повелась би на її:"Та я так постійно своїх хлопців лікувала!І всьо добре...." А завдяки Комаровському не дозволила... Гуляли багато, пили і провітрювали кімнату, нежить минув сам за 2 дні.
    Тому, моя донечка "за" Комаровсьокого".:girl_yes: