Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Може б то знову компанією почали займатись? Мені треба мотивації і копнячків))
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

  3. Hanny

    Hanny Active Member

    і я до компанії
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я щойно відскакала перший день першого тижня за старою програмою ;) Було легше ніж тоді, тож одразу 5 повторів зробила ;)
    Вдень впорядковувала всі вправи, які ми робили)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Постараюсь завтра знайти наші старі плани занять і вйо)
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Керуйте, я приєднаюсь
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Може б то @Мія сюди закликати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. malicious

    malicious Member

    А де можна почитати детальніше про тренування?
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В першому пості теми.
     
  10. malicious

    malicious Member

    Файл з першого посту в мене не скачується. Може маєте ще якісь посилання на нього?
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Суть не у файлі, Мії його надсилати не треба.
     
  12. Hanny

    Hanny Active Member

    а я завтра почну ;) Минулого разу гарно мязи підтягнулись і за компанію люкс тренується!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я планую поки займатись поки по програмі перших тижнів, бо далі вже треба значно більше часу на тренування, а я зараз з дитьом його не маю))
    Над системою мотивації і звіту давайте подумаємо разом.
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Всім привіт :) Зараз займаюся в залі (благо вже маю всі можливості для цього), то ж з інтервального використовую хіба біг 20 хвилин після основного тренування.
    Якщо ви використовуєте інтервалку для схуднення, то не важливо які вправи робите, головне щоб пульс під час роботи над вправою (40 секунд) піднімався досить високо (150 уд/с) а потім 15 с перерви, щоб він дещо знизився. Наприклад до 100 ударів. Якщо вам для цього потрібно троха більше часу, наприклад 20 с то збільшіть його. Дуже гарні інтервалки готує Зузька Лайт. Zuzka Light
    Ну і харчування. Цукор, булки, все це в топку, бо навіть якщо потенційно ви все це спалите в роботі, то фактично воно буде тормозити ваші результати через викид інсуліну, який запускає процес відкладення жиру навіть тоді коли відкладати по суті нема що. А це процес зворотній тому якого ми добиваємося. Так само відбувається, коли не їсти пів дня, а потім загрузити себе порцією їдла. По суті обмежуйте тільки вуглеводи, а жири не треба надто скорочувати (ну ви розумієте, що ребра свинні з яких жир по пальцях стікає їсти не треба) бо жири потрібні для гормонів і якщо їх мало, то і функціонувати організм добре не буде.
    Тепер про результати. Якщо памятаєте, я тут починала з програмки НМС (ножки світового стандарту) і тоді в мене все на ура зменшувалося. Тоді я почала тренуватися чи не через місяць після пологів. Гормони кипіли і під шумок закономірних змін зайва вага зменшувалася. Тому деякі дівчата мають бонус у швидкому метаболізмі внаслідок ГВ і можуть пакувати за обі щоки 2000 кКал. В звичайному режимі все це значно повільніше. Півтора місяці тому я почала приводити себе в форму, то тільки тепер побачила перші результати, хоча тренування на кілька порядків складніші і затратніші. Тому терпіння, регулярні тренування і все вийде.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Hanny

    Hanny Active Member

    Відскакала і я перший день! Робила вправи 3 раунди з ключиком F, важко але реально ! Харчувалася чемно, але як завжди мало білків в раціоні. Повечеряла в 7 (за дві год до тренування ) нежирним сиром, але трохи дискомфорт відчувала! А ще сьогодні вперше попала на йогу зранку, дуже сподобалось тому планую двічі на тиждень практикувати. Також не буду закидати свої заняття в ківіфітнес, але в ці дні вже не буду тренуватись (1-2 рази на тиждеь)! Ну і води дві літри не п'ю. Але буду виправлятись :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    то трохи малувато наче. Я стараюсь повноцінно їсти ввечері (ну і протягом дня також), щоб потім і сили мати тренуватись і ходити щось під'їдати)
     
  18. Hanny

    Hanny Active Member

    я їм часто, що дві-три години, але і можливості сьогодні не мала , бо з обіду з дитиною по гуртках, аж до 8-ї вечора! На вечерю їм завжди білкову їжу і овочі. Якщо не маю мясця, риби - заміняю нутом чи сочевицею. З свіжими овочами зараз трохи трудно: хрумаю моркву, буряк. На вечерю добре мені сир з йогуртом без наповнювачів, тримає нормально до ночі. Ще люблю грибочки тушковані чи печені, але то на підвечірок краще йде
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дєвочки, не виходить в мене кожен день робити ті самі вправи. Буду робити як виходить і що виходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    З дитиною, як не крути, сильно не позаймаєшся) Анатолька першу половину тренування гриз іграшку, другу - вже вимагав уваги, то я в ті 10 сек відпочинку розважала його)
     
    • Подобається Подобається x 2